«Динамо» із Загребу ледь не упустило перемогу, «Мальме» мінімально обіграв «Ригу»

У кваліфікації Ліги чемпіонів зіграли 9 поєдинків.

«Динамо» (Загреб) впевнено вело в рахунку, але на останніх хвилинах пропустило два м'ячі, і ледь не втратила перемоги. Тираспольський «Шериф» на виїзді розгромив чемпіона Албанії.

Про результати матчів першого відбіркового раунду Ліги чемпіонів повідомляє Інформатор .

У середу, 7 липня, боротьбу у кваліфікації Ліги чемпіонів розпочали переможці ще вісімнадцяти європейських національних чемпіонатів. Вже на такій ранній стадії представлені досить міцні клуби, непогано зарекомендували себе у минулому сезоні. Так «Динамо» (Загреб) в розіграші Ліги Європи 2020/21 дійшло до 1/4 фіналу, де поступилося майбутньому переможцю турніру «Вільярреалу».

«Динамо» в матчі з іландскім «Валюром» вигравало з рахунком 3: 0, і при цьому Адемі ще й не забив пенальті. Однак на 88-й і 89-й хвилинах ісландці забили два м'ячі і ледь не врятували поєдинок.

• «Динамо» Загреб (Хорватія) - «Валюр» (Ісландія) 3: 2;
  • «Коннас-Кі» (Уельс) - «Алашкерт» (Вірменія) 2: 2.

Матчі у відповідь кваліфікації Ліги чемпіонів заплановані на 13-14 липня. 8 липня відбудуться матчі першого відбіркового раунду Ліги конференцій. Матчі у відповідь заплановані на 13-15 липня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про вихід збірної Італії у фінал Євро-2020, а також про результати поєдинків першого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.