«Динамо» дотиснуло «Олександрію», «Шахтар» розгромив «Маріуполь», а «Верес» в меншості поступився «Дніпру-1»

У Прем'єр-лізі відбулися чотири поєдинки восьмого туру.

«Шахтар» легко розібрався з ослабленим складом «Маріуполя». «Динамо» обіграло «Олександрію» завдяки неоднозначному пенальті в компенсований час.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У суботу, 18 вересня, відбулися чотири матчі восьмого туру УПЛ. Відкривали ігрову програму дня «Інгулець» і «Колос». Команди грали в таких складах:

Інгулець: Гальчук, Асмелаш, Ковальов, Салем, Опанасенко, Полегенько, Запорожець, Коваленко, Бартулович, Шарай, Сітало.

Запасні: Ярош, Плохотнюк, Шишка, Головкін, Павлов, Поспєлов, Мельничук, Гопей, Коробенко.

Колос: Фесюн, Золотов, Гавриш, Петров, Чорноморець, Мілько, Богданов, Ільїн, Чурко, Ренан, Лисенко.ц

Запасні: Маханьков, Ром, Новак, Задоя, Костишин, Нурієв, Сітчінава.

Вже на 5-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Інгульця» за гру рукою з боку Опанасенко. Петров з одинадцятиметрової позначки пробив низом, а Гальчук парирував удар.

Але відкрили рахунок все одно гості. На 26-й хвилині при розіграші штрафного Богданов покотив на партнера, а Чорноморець потужним ударом увігнав м'яч у лівий кут воріт «Інгульця».

На початку другого тайму господарі поля втратили нагоду зрівняти рахунок. Шарай бив під поперечину, а Фесюн перевів м'яч на кутовий. У підсумку «Інгулець» так і не зміг здобути нічию. Більш того, на 6-й компенсованій хвилині «Колос» забив вдруге. Сітчінава вже лежачи на газоні відкинув м'яч під удар, і Чурко точно пробив в лівий кут.

За умовами контрактів, орендовані у «Шахтаря» гравці не мали права брати участь в цьому матчі. Тому стартовий склад «Маріуполя» у порівнянні з попередніми поєдинками УПЛ виглядав досить незвично:

Маріуполь: Кудрик, Недес, Кошкош, Микицей, Царюк, Клименко, Петерман, Козішкурт, Козицкій, Махиня, Плакса.

Запасні: Жук, Поталов, О. Степаненко, Філонов, Савін.

Шахтар: Пятов, Конопля, Віта, Марлон, Корнієнко, Бондаренко, Степаненко, Тете, Алан Патрік, Мудрик, Сікан.

Запасні: Шевченко, Матвієнко, Бондар, Майкон, Маркос Антоніо, Марлос, Соломон, Судаков, Траоре.

На прохання ФК «Маріуполь» поєдинок перенесли з Маріуполя в зв'язку з невідкладними ремонтними роботами на стадіоні. Оскільки на домашньому стадіоні «Шахтаря» проводився матч «Динамо» - «Олександрія», «Маріуполь» і «Шахтар» грали в Ковалівці.

Очікувано, боротьби в цьому матчі не вийшло. Голи Сікану на 18-й хвилині і Мудрика на 20-й практично вбили і так ледве живу інтригу. На початку другого тайму Тете головою замкнув подачу Коноплі з правого флангу, зробивши рахунок 0: 3.

Потім настала черга Судакова. Гравець «Шахтаря» відзначився дублем на 77-й і 80-й хвилинах, встановивши остаточний рахунок у матчі.

СК «Дніпро-1» приймав «Верес». На поле стадіону «Дніпро-Арена» команди вийшли в таких складах:

СК Дніпро-1: Кожокару, Дубінчак, Сваток, Адамюк, Кравченко, Пихаленок, Ігнатенко, Гуцуляк, Назаренко, Джурасек, Довбік.

Запасні: Паст, Батагов, Білл, Нельсон, Ді Франко, Лучкевич, Русин, Когут, Чуже.

Верес: Когут, Немчанінов, Гончаренко, Мірошник, Солдат, Кучеров, Кльоц, Г. Пасіч, Панасенко, Е. Пасіч, Сергійчук.

Запасні: Кичак, Махнєв, Гук, Гечев, Петько, Полюлях, Дахнівський, Шестаков, Тимофієнко.

Найгостріший момент першого тайму виник на 39-й хвилині. Довбік прийняв передачу у штрафний «Вереса», підробив м'яч під праву ногу і пробив поруч зі штангою. Так що перші 45 хвилин цілком закономірно завершилися з нулями на табло.

А ось після перерви можливостей відзначитися у обох команд було більш ніж достатньо. На 49-й хвилині Довбік головою пробив над поперечиною, а через дві хвилини, вже біля протилежних воріт, удар Гончаренко парирував воротар «Дніпра-1» Кожокару.

Команди провели ще кілька атак, що завершилися неточними ударами. На 65-й хвилині Назаренко отримав травму коліна і зміг покинути поле тільки за допомогою партнерів по команді і медичного персоналу «Дніпра-1».

На 76-й хвилині «Верес» залишився в меншості. Сергійчук в грубому підкаті зрубав Лучкевича і відправився в роздягальню. Вже через 2 хвилини СК «Дніпро-1» скористався чисельною перевагою. Джурасек зліва увірвався в штрафну і прострілив до дальньої штанги, а Чуже забивав в порожній кут воріт «Вереса». Гол Чуже так і залишився єдиним у поєдинку. «Верес» в меншості не прагнув в атаку, а «Дніпро-1» рахунок цілком влаштовував.

У Києві на НСК «Олімпійський» зустрілися лідер поточного чемпіонату «Динамо» і непоступлива «Олександрія».

Динамо: Бущан, Кендзьора, Забарний, Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Андрієвський, Циганков, Буяльський, де Пена, Шкурін.

Запасні: Бойко, Вербич, Шепелев, Ледньов, Гармаш, Караваєв, Вітіно, Тимчик, Сирота.

Олександрія: Білик, Мірошниченко, Мельник, Дубра, Цуріков, Калюжний, Дришлюк, Ковалець, Одарюк, Гринь, Третьяков.

Запасні: Єрмаков, Бабогло, Стецьків, Спінеллі, Бухав, Кирюханцев, Демченко, Копина, Риболовля, Кожушко, Мустафаєв.

На 3-й хвилині Циганков зліва увірвався в штрафну «Олександрії», але його удар з гострого кута парирував Білик. Наступний свій момент Циганков упустив на 15-й хвилині, з близької дистанції пробив вище воріт.

На 24-й хвилині воротар «Олександрії» відбив удар Шкурина метрів з 10-ти. Через десять хвилин Андрієвський з-за меж штрафного майданчика пробив над поперечиною воріт команди гостей. В кінці першого тайму де Пена закинув м'яч у штрафну, Циганков відірвався від опіки і завдав удару, але потрапив в Білика.

На 59-й хвилині голкіпер «Олександрії» відбив удар Гармаша з центру штрафного майданчика. Через три хвилини Білик протягом однієї атаки «Динамо» відбив відразу два удари Циганкова. Спершу Циганков не пробився воротаря при виході один на один, а потім Білик відбив м'яч, спрямований гравцем «Динамо» під поперечину.

На 81-й хвилині Гармаш потужним ударом в правий кут знову перевірив реакцію Білика. Голкіпер «Олександрії» ситуацію контролював і м'яч відбив. Дебютант «Динамо» Вітіну міг відзначитися вже в першому матчі за новий клуб, але на 88-й хвилині з лінії воротарського головою пробив вище.

На 4-й компенсованій хвилині Рибалка в своєму штрафному притримав за футболку Гармаша. Гармаш тут же впав, а арбітр матчу після перегляду повтору призначив у ворота «Олександрії» пенальті. Циганков пробив в правий кут і нарешті переграв Білика.

Пристрасті на полі розпалилися до краю. У сутичці з Кірюханцевим Шабанов звалився на газон. Особливих причин для цього у гравця «Динамо» не було, проте арбітр все одно видалив Кірюханцева. А сталося все це на 14-й доданій до другого тайму хвилині.

• «Інгулець» - «Колос» 0: 2 (Чорноморець, 26, Чурко, 90 + 6);
  • «Маріуполь» - «Шахтар» 0: 5 (Сікан, 18, Мудрик, 20, Тете, 53, Судаков, 77, 80);
  • СК «Дніпро-1» - «Верес» 1: 0 (Чуже, 78);
  • «Динамо» - «Олександрія» 1: 0 (Циганков, 90 + 7 (з пен.)).

Турнирная таблица УПЛ на 18.09.21

Решта матчів 8-го туру УПЛ відбудуться 19 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчів українських клубів в Лізі чемпіонів і Лізі Конференцій,а також про події в стартовому поєдинку 8-го туру УПЛ.