“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Загарбники не полишають бажання захопити територію Донецької області
У ніч на 8 січня російські окупаційні війська здійснили 7 ракетних ударів по Краматорську і 2 по Костянтинівці. У Краматорську постраждали будівлі освітного закладу і промислового об'єкту, а також гаражний кооператив. У Костянтинівці удар прийшовся на промислову зону.
За попередньою інформацією, загиблих і постраждалих під час обстрілів немає, повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко. Крім того, кількома годинами раніше під ворожим вогнем опинилися Курахове та селище Курахівка – пошкоджені приватні будинки та мережі, які забезпечують Курахівську громаду теплом.
Минулої ночі росіяни продовжували стріляти у центрі та на півночі області. На Донецькому напрямку найбільше постраждало Курахове — 1 людина поранена, пошкоджено 2 житлові багатоповерхівки та будівлю лікарні. Також на території громади під вогнем опинилося Острівське. Зафіксовано періодичні обстріли Мар'їнки — без жертв.
На Горлівському напрямку росіяни вбили 2 цивільних у Бахмутській громаді: у Бахмуті та Красній Горі. У місті поранено 5 людей, пошкоджено 5 приватних будинків. Ще 1 людина дістала поранення у Предтечиному Костянтинівської громади.
Нагадаємо, цієї ночі росіяни обстріляли Мерефу Харківської області, де загинув 50-річний чоловік. Також під ударом опинилося Запоріжжя.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.