Відео знімали на Харківському вокзалі, який на початку російського вторгнення став прихистком для багатьох українців, які змушені були залишити свої оселі через війну. Вокзал у кліпі — точка перетину усіх шляхів та ліній долі, місце початку нових сюжетів та кульмінації позачасових історій.
Співробітники Територіального управління БЕБ у Полтавській області вилучили контрафактні підакцизні товари загальною вартістю 5,3 млн грн. Зловмисники діяли на території декількох областей. Про це повідомляє пресслужба БЕБ
Детективи Бюро економічної безпеки викрили схему незаконного придбання, зберігання та розповсюдження контрафактних алкогольних і тютюнових виробів. Доставляли та зберігали незаконну продукцію у приватному будинку та гаражі на Харківщині. Досудове розслідування здійснюють співробітники Полтавського теруправління БЕБ під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури.
Бюро економічної безпеки на Харківщині вилучило контрафактні підакцизні товари вартістю 5,3 млн грн pic.twitter.com/tqxAwxDL9a
— Інформатор (@informatorua) May 7, 2024
Слідство встановило групу осіб, які на території декількох областей купували лікеро-горілчані та тютюнові вироби для подальшого продажу. Повне коло всіх причетних осіб наразі встановлюється, задіяних у цій незаконній схемі з розповсюдження нелегальних алкогольних і тютюнових виробів. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). За цей злочин передбачено покарання штраф від 85 000 до 170 000 гривень з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
Під час санкціонованих обшуків детективи вилучили понад 51 тисяч пачок тютюнових виробів, електронні сигарети. А також вилучено 120 літрів горілки та коньяку у прозорих ємностях. На вилучений товар накладено арешт.
На початку квітня стало відомо, що на Полтавщині за ініціативи БЕБ було скасовано сумнівний тендер на 33 млн грн на реконструкцію гуртожитку для ВПО. Тендер оголосило комунальне підприємство міськради Кременчука. Фахівці БЕБ виявили, що переможець закупівлі не має досвіду виконання аналогічних робіт. Тобто не відповідає кваліфікаційному критерію, який встановив замовник послуг. Крім того, компанія-переможець фігурує у кримінальному провадженні за фактом привласнення держкоштів. На майно та рахунки підприємства накладено арешт. Після рекомендацій БЕБ замовник розірвав договір на реконструкцію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.