RU
Головна
Шоу-біз
Культура
19:43, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

Стрічку про українських військових "Зошит війни зняли з прокату через відсутність української озвучки. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сторінку фільму у Фейсбук. Документальний фільм Романа Любого Зошит війни створений на основі відеозаписів, які зробили військові на свої телефони. Стрічка справді не має повністю української озвучки, але має українські субтитри. У нас для вас погані новини: кінопрокат стрічки Зошит війни завершений. Він вийшов таким коротким, адже нам не надали прокатне посвідчення у Держкіно України. Через це кінотеатри змушені були скасувати прокат та обмежитися лише кількома спеціальними показами. Офіційна причина відмови у наданні прокатного посвідчення відсутність процедури оформлення прокаток для субтитрованих стрічок у нових положеннях Закону про мову, який набрав чинності 16 липня 2021 року, йдеться в пості на сторінці фільму у Фейсбук. Юристи з компанії Axon Partners, які представляють інтереси фільму, вважають що саме Держкіно та Мінкульт мають забезпечити реалізацію нових норм Закону. Державні органи мають проявити політичну волю та якнайшвидше вирішити ситуацію, інакше в кінотеатрах не зможе вийти ще багато важливих українських документальних стрічок, зокрема, і профінансованих державою, заявив директор 86PROKAT Ілля Гладштейн. Світова прем'єра фільму відбулася на фестивалі Docudays UA у 2020 році, де він здобув приз глядацьких симпатій та дві спеціальні нагороди. Є володарем призу за найкращий фільм кінофестивалю Kharkiv MeetDocs у 2020-му. 10 гривень з кожного квитка команда збирала для Благодійного фонду допомоги армії "Повернись живим" на комплекси спостереження для військових. Проте через те, що в Україні відбулось лише 2 передпокази зібрали лише 9910 гривень. Команда стрічки сподівається надолужити на онлайн-показах фільму. Нагадуємо, вирвалася в лідери: всі переможці премії . Підписуйтесь на нашщоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Держкіно не надало дозвіл на прокат фільму про війну в Україні

Читать на русском
Держкіно не надало дозвіл на прокат фільму про війну в Україні

Фільм покажуть онлайн

Стрічку про українських військових "Зошит війни” зняли з прокату через відсутність української озвучки.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сторінку фільму у Фейсбук.

Документальний фільм  Романа Любого “Зошит війни” створений на основі відеозаписів, які зробили військові на свої телефони. Стрічка справді не має повністю української озвучки, але має українські субтитри. 

“У нас для вас погані новини: кінопрокат стрічки “Зошит війни” завершений. Він  вийшов таким коротким, адже нам не надали прокатне посвідчення у Держкіно України. Через це кінотеатри змушені були скасувати прокат та обмежитися лише кількома спеціальними показами. Офіційна причина відмови у наданні прокатного посвідчення – відсутність процедури оформлення прокаток для субтитрованих стрічок у нових положеннях Закону про мову, який набрав чинності 16 липня 2021 року”, — йдеться в пості на сторінці фільму у Фейсбук. 

 

Юристи з компанії Axon Partners, які представляють інтереси фільму, вважають що саме Держкіно та Мінкульт мають забезпечити реалізацію нових норм Закону.

«Державні органи мають проявити політичну волю та якнайшвидше вирішити ситуацію, інакше в кінотеатрах не зможе вийти ще багато важливих українських документальних стрічок, зокрема, і профінансованих державою», — заявив директор 86PROKAT Ілля Гладштейн. 

Світова прем'єра фільму відбулася на фестивалі Docudays UA у 2020 році, де він здобув приз глядацьких симпатій та дві спеціальні нагороди. Є володарем призу за найкращий фільм кінофестивалю Kharkiv MeetDocs у 2020-му.

10 гривень з кожного квитка команда збирала для Благодійного фонду допомоги армії "Повернись живим" на комплекси спостереження для військових. Проте через те, що в Україні відбулось лише 2 передпокази зібрали лише 9910 гривень. Команда стрічки сподівається надолужити на онлайн-показах фільму.

Нагадуємо, «Корона» вирвалася в лідери: всі переможці премії «Еммі-2021».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.