«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
– Щоразу, коли я слухаю цей трек, я усміхаюся, а в моїй голові лише одна думка: Я точно все зможу! І я хочу, щоб кожна дівчина, яка почує цю пісню, теж відчула це. Щоб усміхалася. І робила це якнайчастіше, – прокоментувала Трінчер.
З 1 квітня по 15 червня в Україні діє «сезон тиші», під час якого заборонені стрілянина і подібні дії
Державна екологічна інспекція у посиленому режимі контролюватиме дотримання «сезону тиші». Природоохоронний захід пройде з 1 квітня по 15 червня.
Про це повідомляє прес-служба Держекоінспекції, - передає Інформатор .
«З 1 квітня по 15 червня в Україні діє «сезон тиші», під час якого заборонені стрілянина, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспорті. Держекоінспекція буде здійснювати посилені заходи щодо контролю за дотриманням обмежень», - йдеться у повідомленні.
Особливу увагу приділятимуть захисту територій природно-заповідного фонду. Адже саме там живуть рідкісні види тварин, відтворення популяції яких є надзвичайно важливим.
Крім того, для порушників навіть передбачені штрафи:
Сьогодні близько мільйона видів тварин і рослин по всій планеті під загрозою зникнення.
«Для нашої країни ця проблема надзвичайно актуальна. Якщо у 1980 році до Червоної книги було занесено всього 85 видів тварин, то зараз - вже 687. Тому треба створити максимально сприятливі умови для відтворення їх популяції. Одна з таких умов - це тиша. Сезон тиші в наших лісах настає з 1 квітня і триває по 15 червня», - розповів Андрій Мальований, голова екоінспекції.
Тиша - це максимальне наближення лісу до свого природного стану,коли діяльність людини не впливає на тваринний світ. Тільки так дорослі тварини зможуть захистити і виростити своє потомство і тоді буде збережений баланс відтворення, а з ним і біорізноманіття тваринного світу.
Нагадаємо, в Україні за рік погіршився стан лісів.Екологи нарахували 312 млн грн збитків.
Також Інформатор писав, що в Україні згідно з прогнозами, пожежонебезпечний період цього року почнеться в кінці березня.Вже у квітні, травні і вересні прогнозується формування тривалих періодів надзвичайно високих рівнів небезпеки.