"Це пісня про нашу невагомість у масштабах Всесвіту та водночас силу та важливість кожного моменту. Ми для Всесвіту цього маленька частинка і що б ми не робили – це лиш коротка миттєвість", — розповів Білий Бо.
Давид Арахамія розповів, як можна збільшити кількість бомбосховищ в Україні
Народні депутати обговорюють питання щодо закріплення в законодавстві примусової націоналізації бомбосховищ, які використовуються не за призначенням.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на слова голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії в ефірі телемарафону, - передає Інформатор.Він зазначив, що нині триває процес обговорень щодо створення відповідного законопроєкту.
"Ми зараз обговорюємо серед депутатів нашої фракції питання подання та реєстрації законопроєкту про примусову націоналізацію бомбосховищ колишніх для того, щоб потім після війни компенсувати власникам вартість", - заявив Арахамія.
Як пояснив голова фракції, "Пункти незламності", які знаходяться над землею, перебувають у тій самій групі ризику, що й будь-яке інше місце під час повітряної тривоги, у зв'язку з чим ліпше користуватися бомбосховищами. Водночас Арахамія додав, що за останні 10-20 років місцева влада продала майже всі бомбосховища, які сьогодні використовуються не за призначенням.
"Нові бомбосховища ми не побудуємо так швидко - ми всі з вами розуміємо. А нам треба, як в Ізраїлі, звикати, що ми будемо жити в таких умовах довгий час. Тому треба просто рішуче діяти", - зауважив депутат.
В Україні працює проєкт для підтримки людей «Пункти незламності». В разі аварійного відключення світла більш ніж на 24 години та відсутності зв'язку, пункти стануть острівцем безпеки та тепла. Вони працюють цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.
У «Пунктах незламності» є: тепло, вода, освітлення, мобільний зв’язок, інтернет, живлення для мобільних пристроїв, місця для відпочинку, аптечки, забезпечення для мам і дітей. Знайти «Пункт незламності» у своєму місті чи селі можна за посиланням. Мапу з адресами постійно оновлюють.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.