Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Однопартійці президента США Джо Байдена тиснуть на нього, щоб він ухвалив рішення про відправку в Україну винищувачів F-16 і ракет великої дальності
Члени Конгресу від Демократичної та Республіканської партій закликали президента США Джо Байдена поставити Україні реактивну артилерію великої дальності ATACMS і сучасні винищувачі F-16.
"Озброєння може стати ключовим для захисту українського народу та будь-якого наступального удару проти російських позицій, стверджують законодавці, й деякі військові лідери США з ними погоджуються", - йдеться у публікації The Hill.
Видання називає провідних діячів Демократичної партії, які чинять найбільший тиск на Байдена. Це, зокрема: Джейсон Кроу, Річард Блюменталь, Шелдон Вайтхаус, Джаред Голден і Марк Келлі.
Попри заклики, інформаційне агентство зазначає, що Білий дім не змінив своєї позиції, відмовившись постачати Україні ATACMS і F-16.
"Але обіцянка США у січні надати Україні основні бойові танки M1 Abrams на початку цієї весни, після кількох місяців спротиву з боку Білого дому, дала привід для оптимізму, що адміністрація може надати ще більш важке озброєння", - йдеться у матеріалі.
Президент США Джо Байден заявив, що Україні зараз не потрібні винищувачі F-16, тому поки що він виключає їх передачу ЗСУ.
"Наразі я це виключаю", - сказав він у відповідь на відповідне питання в інтерв'ю телеканалу ABC.
Американський президент додав, що Україні потрібні танки, артилерія, ППО, зокрема HIMARS.
"Ми відправляємо те, що йому (Зеленському - ред.) потрібно, щоб забезпечити їм можливість успіхів навесні, влітку та на початку осені", - зазначив він.
У відповідь на запитання, чи це означає, що США виключають передачу F-16 Україні в майбутньому, Байден заявив, що не може прогнозувати потреби України у сфері оборони на тривалий період.
Водночас перед вильотом 24 лютого з Вашингтона до штату Делавер президент США відмовився наводити деталі розмови, яка відбулася у Києві з Зеленським про постачання американських винищувачів F-16.
"Це була приватна розмова", - відповів Байден журналістам.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що Україна отримає спеціальні датчики від США, які дозволять виявляти радіаційні сплески, що виникають в результаті використання ядерної зброї чи брудних бомб. Крім того, ця технологія може бути використана для ідентифікації тих, хто використав таку зброю.
ідписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.