Давайте не будемо наївними, росіяни схвалюють дії своєї влади – генпрокурор

Вона впевнена, що росіяни схвалюють війну проти України.

Давайте не будемо наївними, росіяни схвалюють дії своєї влади – генпрокурор

Генпрокурор України Ірина Венедиктова закликала не бути наївними щодо того, чи схвалюють росіяни дії своєї влади. Вона упевнена, що росіяни схвалюють війну проти України. 

Про це вона заявила в ефірі телемарафону UA разом, повідомляє Інформатор

"Давайте не будемо наївними. Росіяни акцептують (схвалюють – ред.) дії своєї влади. Понад двісті ректорів у РФ підтримали війну. Це люди, які мають бути моральними зразками", – зазначила Венедиктова.

Нагадаємо, так звану "спеціальну військову операцію" в Україні, за даними державного ВЦВГД, станом на 5 березня підтримує 71% опитаних жителів Росії, не підтримує - 21%, важко з відповіддю 8%. При цьому 70% громадян вважають, що для російських військ військова операція проходить успішно.

При цьому результати опитування, отримані незалежними соціологами та дата-аналітиками, виявилися теж невтішними – за війну висловився 51% опитаних, проти – 27%.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube