“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Вони відбудуться 31 жовтня
Центральна виборча комісія (ЦВК) зареєструвала ще двох кандидатів на довибори до парламенту. Вони відбудуться 31 жовтня.
Відповідне рішення прийнято на засіданні ЦВК,передає Інформатор .
Комісія зареєструвала Богдана Панкевича і Антона Подчапко кандидатами в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 197 (Черкаська область) на проміжних виборах 31 жовтня. Також комісія надала дозвіл ще чотирьом громадським організаціям мати офіційних спостерігачів під час проміжних виборів.
"Дозвіл отримали громадські організації "Асоціація політичних юристів","Міжнародна асоціація протидії фальсифікаціям","Рух ЧЕСНО" і "УДАР", - відзначили в ЦВК.
Нагадаємо, Рада призначила вибори мера Харкова на 31 жовтня. Крім того, в Херсонській і Черкаській областях почнеться виборчий процес на проміжних виборах .
Раніше Інформатор писав, що в Офісі Президента прокоментували ймовірність дострокових президентських виборів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .