"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
«Моя квітнева розгубленість» — це пісня про почуття, які збивають з ніг. Коли фіксація на людині настільки сильна, що хочеться дізнатися про неї все, і неможливо цьому протистояти. У цьому емоційному пориві страшно загубити себе, і хочеться, щоб такі тривожні зміни виявилися просто сном.
Рак на четвертому місці, грип – на п'ятому
З січня до листопада 2021 року в Україні зафіксували 650 тисяч смертей. Є п'ять головних причин, чому помирають українці, та COVID-19 – на другому місці серед них.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на паблік «Коронавірус Інфо».
За вказаний період померло 649 999 наших співгромадян.
Найбільше смертей викликано хворобами системи кровообігу, зокрема ішемічною хворобою серця. COVID-19 за цей період забрав життя 76 949 людей і став другою найпоширенішою причиною смертності.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні зростає смертність.
Також ми писали, що в Україні смертність перевищила рівень 2020 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі « Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.