"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Dark Disco» — це синтез рейв-естетики, бароко та готики. Основу відео становить танець як головна мова оповіді, а центром кліпу майже повністю є сама Jerry Heil — її пластика, погляд і рух.
На вході до станцій метрополітена приберуть незаконну рекламу
З 10 по 14 квітня комунальники приберуть незаконну рекламу біля входів до станцій метро Почайна та Берестейська. Це змінить вхід до підземки до невпізнаваності. Про це Інформатору стало відомо з повідомлення КП “Київреклама”.
“З 10 по 14 квітня бригади КП «Київреклама» продовжать приводити рекламу до ладу на проспекті Степана Бандери (біля метро Почайна). Крім того, буде проводитися демонтаж незаконно розміщених вивісок і рекламних конструкцій біля метро Берестейська на вулиці Табірна. Закликаємо власників завчасно розміщувати свої конструкції згідно правил і порядку розміщення”, - йдеться у повідомленні.
Як зазначає Управління з питань реклами КМДА, для отримання дозволу на розміщення реклами в Києві заявник через ЦНАП надає заяву до якої додає такі документи:
Заява має обов’язково містити інформацію щодо:
До конструктивного рішення додається завірена належним чином копія ліцензії чи кваліфікаційного сертифіката розробника, що підтверджує право останнього виконувати послуги (роботи) будівельного проектування та конструювання або пов'язані із створенням об'єкта архітектури.
Як раніше повідомляв Інформатор, після 1 квітня, коли Київський метрополітен оголосив про відновлення роботи станції "Гідропарк", у столиці залишилася єдина закрита станція - "Дніпро".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.