«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Більше не потрібно отримувати запрошення від вже зареєстрованих користувачів
Clubhouse - це відносно нова соціальна мережа, яка викликала бурхливі обговорення в мережі. Про неї вперше заговорили наприкінці січня, коли увагу своїх підписників на додаток звернув Ілон Маск. Тепер же доступ до соцмережі відкрили для всіх бажаючих.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Clubhouse .
Розробники скасували систему, за якою зареєструватися у соцмережі можна було тільки за запрошеннями від вже зареєстрованих користувачів. Система інвайт була важливою частиною ранньої історії Clubhouse, дозволяючи соцмережі рости рівномірно, зазначається в блозі компанії. Спочатку соцмережа працювала тільки на iOS, а версія для Android з'явилася лише в травні поточного року.Тепер же, через 12 місяців після запуску, соцмережа вийшла зі стадії бета-тестування і відкрита для всіх користувачів.
«Але ми завжди хотіли, щоб Clubhouse був відкритим. Будь-яка людина в світі повинна мати доступ до змістовних розмов. А кращі кімнати - ті, де ви зустрічаєтеся з людьми за межами вашого кола спілкування, з дуже різними поглядами і життєвим досвідом, які змінюють ваш погляд на світ», - заявили творці соцмережі. За даними The Verge, наразі в листі очікування на реєстрацію в Clubhouse знаходяться десять мільйонів людей. Щодня в соцмережі створюються півмільйона кімнат для спілкування, розповіли творці Clubhouse. Точних даних про загальну кількість користувачів соцмережі вони не навели.
Нагадаємо, на початку 2021 року стала різко популярною соціальна мережа для голосового спілкування Clubhouse, в якій також є «кімнати» за різними темами. В них одночасно можуть виступати більше 10 користувачів, а ще до восьми тисяч осіб можуть приєднатися як слухачі. Пік завантажень додатку припав на лютий 2021 року. Тоді за місяць програму скачали 9.6 млн користувачів. Зараз цей показник впав до 922 тисяч.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .