Головна
Бізнес
Економіка
14:48, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

Попри офіційний курс долара в 36 грн, 21 вересня на чорному ринку його вартість зросла на 8 гривень. Ціна не спиняється і продовжує лізти вгору. Економічний експерт Михайло Крапівко вважає, що це пов'язано з вранішнім виступом путіна. Ризик є, і люди його усвідомлюють. І не тільки за порєбріком, адже мобілізація ворожого війська означає ескалацію конфлікту. "Оголошено цифру 300 тисяч осіб. Рахуйте: на початку лютого стояло біля кордонів 250 тисяч. Прямі втрати більше 50 тисяч та поранених - десь 100 тисяч. І 300 тисяч вони хотять мобілізувати. ЦЕ ескалація конфлікта. ЦЕ значить, що усі перемоги до цього часу - звільнення території - може обернутися інакше", - сказав Михайло Крапівко. Він вважає, що є ризик для економіки, національної валюти та безпеки. І додає, що паніка розвіється протягом двох тижнів. На думку фахівця, стабілізації курсу слід чекати протягом 1-2 тижнів, адже це одноразова акція. Цьому сприятимуть мітинги, які в росії вже заплановані на вечір 21 вересня. Відомо, що на вулицях вже роздають повістки, опозиціонери закликають палити військкомати. "Якщо дійсно спалахне такий рівень, то ризики для України не збільшаться, а зменшаться тому, що путін підпалив росію зсередини", - повідомив експерт. Нагадаємо, 21 вересня путін оголосив часткову мобілізацію в росії. За словами міністра оборони рф Шойгу, призвати до військової служби хочуть 300 тисяч людей. Протягом дня в Україні спостерігається стрімке подорожчання долара. Про офіційний курс валют на 21 вересня читайте тут. Софія Єлагіна

Ціна долару в обмінниках зросла до 44 грн: в чому причина і коли ситуація стабілізується

Читать на русском
Ціна долару в обмінниках зросла до 44 грн: в чому причина і коли ситуація стабілізується

Подорожчання спостерігаються після новин з росії

Попри офіційний курс долара в 36 грн, 21 вересня на “чорному ринку” його вартість зросла на 8 гривень. Ціна не спиняється і продовжує лізти вгору. Економічний експерт Михайло Крапівко вважає, що це пов'язано з вранішнім виступом путіна. 

Ризик є, і люди його усвідомлюють. І не тільки “за порєбріком”, адже мобілізація ворожого війська означає ескалацію конфлікту. 

"Оголошено цифру 300 тисяч осіб. Рахуйте: на початку лютого стояло біля кордонів 250 тисяч. Прямі втрати більше 50 тисяч та поранених - десь 100 тисяч. І 300 тисяч вони хотять мобілізувати. ЦЕ ескалація конфлікта. ЦЕ значить, що усі перемоги до цього часу  - звільнення території - може обернутися інакше", - сказав Михайло Крапівко. 

Він вважає, що є ризик для економіки, національної валюти та безпеки. І додає, що паніка розвіється протягом двох тижнів. 

На думку фахівця, стабілізації курсу слід чекати протягом 1-2 тижнів, адже це одноразова акція. Цьому сприятимуть мітинги, які в росії вже заплановані на вечір 21 вересня. Відомо, що на вулицях вже роздають повістки, опозиціонери закликають палити військкомати. 

"Якщо дійсно спалахне такий рівень, то ризики для України не збільшаться, а зменшаться тому, що путін підпалив росію зсередини", - повідомив експерт.  

Нагадаємо, 21 вересня путін оголосив часткову мобілізацію в росії. За словами міністра оборони рф Шойгу, призвати до військової служби хочуть 300 тисяч людей.  Протягом дня в Україні спостерігається стрімке подорожчання долара

Про офіційний курс валют на 21 вересня читайте тут

Софія Єлагіна

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.