Циганков і Довбик врятували Жирону від ганьби в першому турі Ла Ліги

Довбик розпочав матч на лаві запасних

Циганков вчергове оформив результативну дію за Жирону
Артем Довбик забив гол у дебютній грі за Жирону

Артем Довбик дебютував за Жирону і допоміг новій команді уникнути поразки на старті чемпіонату Іспанії. Український нападник вже почав виправдовувати свій рекордний трансфер.

В першому турі Ла Ліги Жирона грала проти Реала Сосьєдад. В старті вийшов інший українець, Віктор Циганков, а от Довбик до старту не потрапив. Втім, на 64-й хвилині Артем з'явився на полі вже за рахунку 1:0 на користь Сосьєдада.

А на 72-й хвилині українці змогли зрівняти рахунок. Циганков отримав передачу на фланзі, увійшов до штрафного, хитнув суперника і навісив на дальню стійку. І саме там опинився Довбик, який зміг головою відправити м'яч у ворота.

• Реал Сосьєдад - Жирона - 1:1 (1:0, 0:1)
    Голи: Кубо, 5 - Довбик, 77.

Гольові здобутки Довбика

Нападник перейшов до Дніпра-1 у 2020-му році. Відтоді він зіграв 86 матчів за дніпрян в усіх турнірах. Загалом він забив 54 голи і зробив 14 гольових передач. Артем двічі визнавався футболістом року в УПЛ.

За збірну України Довбик зіграв 18 матчів, в яких забив шість голів. Зокрема, на його рахунку і найпізніший гол синьо-жовтих в офіційних матчах. Це сталося на Євро-2020 в матчі проти Швеції.

Раніше Інформатор повідомляв, що Андрій Лунін допоміг Реалу взяти перші три очки в матчі проти Атлетіка.

А півзахисник Руслан Маліновський потрапив в зону інтересу двох італійських клубів.