Головна
Україна
21:21, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

Призначенням та виплатою субсидій в Україні займається Пенсійний фонд. Повторно подавати документи для призначення субсидії не потрібно. Але якщо ви не встигли оформити допомогу до початку опалювального сезону, вам варто поквапитись. З 1 грудня розширюються можливості звернення: документи можна буде подати через веб-портал Пенсійного фонду та застосунок «Дія». Також звертатися до Пенсійного фонду можна без прив'язки до реєстрації місця проживання, особливо для переселенців, які через війну перебралися в інші регіони і можуть претендувати на допомогу. Усі документи, які надаються людьми, перевіряє Національна сервісна служба. Щоб у результаті не довелося повертати гроші державі, користувач повинен своєчасно повідомляти про всі зміни в документах, зокрема, про склад сім'ї. Подаються заяви для нових клієнтів протягом усього опалювального сезону. Але якщо людина претендує на повернення субсидії до 15 жовтня — подає заяву у листопаді чи грудні. Таку заяву він має подати до 15 грудня, щоб Пенсійний фонд міг призначити йому субсидію з початку опалювального сезону. Після 15 грудня субсидія призначається з місяця, в якому було подано заяву, тобто не від початку опалювального сезону. Про те, як порахувати розмір субсидії на зиму, Інформатор писав тут.

Чому заяву на житлову субсидію потрібно встигнути подати до 15 грудня

Читать на русском

Після 15 грудня субсидія призначається з місяця, в якому було подано заяву, тобто не від початку опалювального сезону

Читать на русском
Чому заяву на житлову субсидію потрібно встигнути подати до 15 грудня
Субсидія допамагає пережити зиму

Після 15 грудня субсидія призначається з місяця, в якому було подано заяву, тобто не від початку опалювального сезону

Призначенням та виплатою субсидій в Україні займається Пенсійний фонд. Повторно подавати документи для призначення субсидії не потрібно. Але якщо ви не встигли оформити допомогу до початку опалювального сезону, вам варто поквапитись.

З 1 грудня розширюються можливості звернення: документи можна буде подати через веб-портал Пенсійного фонду та застосунок «Дія». Також звертатися до Пенсійного фонду можна без прив'язки до реєстрації місця проживання, особливо для переселенців, які через війну перебралися в інші регіони і можуть претендувати на допомогу.

Усі документи, які надаються людьми, перевіряє Національна сервісна служба. Щоб у результаті не довелося повертати гроші державі, користувач повинен своєчасно повідомляти про всі зміни в документах, зокрема, про склад сім'ї.

Подаються заяви для нових клієнтів протягом усього опалювального сезону. Але якщо людина претендує на повернення субсидії до 15 жовтня — подає заяву у листопаді чи грудні. Таку заяву він має подати до 15 грудня, щоб Пенсійний фонд міг призначити йому субсидію з початку опалювального сезону. Після 15 грудня субсидія призначається з місяця, в якому було подано заяву, тобто не від початку опалювального сезону.

Про те, як порахувати розмір субсидії на зиму, Інформатор писав тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.