"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Невелика фінансова підтримка, мовні труднощі та відсутність української спільноти - основні причини
Франція була до війни досить популярним місцем відпочинку серед українців. Однак після вторгнення рф біженці з України стараються уникати того, аби залишатися в цій країні. Цьому є декілька основних причин.
Серед них - мовний бар'єр, відсутність відчутної соціальної допомоги та української спільноти. Про це пише видання Politico.
Станом на зиму 2024-го на території Франції перебувало всього лише 65 тисяч біженців з України. Ці дані не враховують дітей.
Однак все одно це дуже мало. Наприклад, на 1000 громадян припадає приблизно 25 біженців з України у таких європейських державах, як Чехія, Польща, Литва, Латвія та Естонія. В Німеччині показник може бути ще більшим. А у Франції - лише один біженець на тисячу французів.
Аналітики кажуть, що біженці обирають для себе країну перебування за наступними факторами: мова, соціальна підтримка від держави, українські спільноти та близькість до Батьківщини. Жодній з цих вимог Франція не відповідає. Окрім цього, французький держапарат є дуже забюрократизованим.
"Біженці ділилися, що їм було дуже важко у Франції. Зокрема, складнощі виникали навіть з отриманням інформації про процедуру подання заявки на тимчасовий захист. Окрім того, зауважують, що у Франції дуже важко знайти роботу", - пишуть журналісти.
Останнім часом від президента Франції Еманюеля Макрона лунають досі радикальні заяви. Зокрема, політик казав, що розглядає варіант введення французьких військ на територію України. Йшлося, зокрема, про захист Одеси.
Головною умовою для цього є значний прорив росіян. Наприклад, їхній вихід на Київ або Одесу. Це може стати "червоною лінією" для Парижу. Зазначимо, що французькі парламентарі були стурбовані такими заявами президента.
В НАТО в свою чергу поспішили сказати, що не мають наміру відправляти війська до України. Адже Альянс понад усе боїться прямого бойового зіткнення з рф.
Раніше ми писали, що Франція готується до великої війни у Європі. Париж поновив активні військові навчання. "Інформатор" повідомляв також про заяви Макрона, адресовані європейським колегам. Він закликав західних лідерів "не бути боягузами".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.