На що варто звернути увагу при виборі цього взуття
Колись складно було уявити, що цей тип взуття настільки щільно увійде в повсякденність не тільки втомлених від знімань на підборах голлівудських дів, але й пересічних дівчат по всьому світу. Але це сталося. В регіонах, де зима та осінь хоч скільки-небудь холодніші за літо, жінки будь-якого віку обирають ці міські "валянки" - уггі.
При цьому модниці можуть сповідувати різні стилі та бути прихильницями геть різних дизайнерів. Це й не дивно, адже уггі носять з нормкором, стрістайлом, кежуалом, навіть офісним стилем тощо. Існують і глем-варіанти чи панкові моделі, за бажанням також можна замовити уггі з національними візерунками.
Сьогодні на ринку є моделі на будь-який смак. Втім, існують певні модні тенденції, про які варто згадати. Цього сезону залишаються популярними уггі з прозорим верхом та натуральним хутром всередині, на масивній підошві. В таких навіть з'являлася на публіці українська перша леді Олена Зеленська.
Крім класичних варіантів уггі в різних кольорах (від білого, бежевого, мокко та чорного - до синього, зеленого, помаранчевого й мадженти) на низькій підошві з високою халявою, цього сезону актуальними стали моделі на дещо вищій підошві - з низьким верхом. Такі особливо стильно виглядають з вовняними кольоровими шкарпетками та вкороченими штанами або спідницею та гетрами!
Вони - теплі, особливо варіанти з натуральної шкіри чи замшу та хутра. А ще уггі - надзвичайно зручні й універсальні. Особливо, якщо обрати темну кольорову гамму та товсту гумову підошву. Взути такі ви зможете будь-куди, і носити - щодня. На роботу, на прогулянку, і стояти на зупинці громадського транспорту можна довше - витримають на морозі!
Обирайте варіанти на щільній підошві, гумовій або з так званої "манки". М'яка підошва швидко просідає та витирається, тож ноги почнуть мерзнути майже одразу.
Звісно, краще для утримування тепла, коли всередині - натуральне хутро. Натуральні матеріали зовні - теж тримають температуру. Більше того, за ними й доглядати легше (для цього існують спеціальні спреї для шкіри та замшу, аби ті не промокали та не втрачали вигляд), ніж за тканиною.
Остання також швидко зношується, й крім того, що такі уггі стрімко втрачають свій привабливий естетичний вигляд, в них може бути незатишно та прохолодно. Також уггі з тканини від самого початку промокають.
Проте якщо придбати такі, але на високій підошві - це дещо поліпшить ваші шанси не ходити у вологих шкарпетках під час відлиги. Також звертайте увагу на наявність у чобіток - вставного задника. Без нього п'ятка швидко, що називається, "попливе".
Не купуйте уггі на кілька розмірів більше - всі варіанти, як еко-, так і з натуральних матеріалів, прекрасно тягнуться при носінні. Тож, якщо ви полюбляєте носити теплі шкарпетки в чобітки - останні, звісно, не мають тиснути, але між їхніми стінками також не повинен поміщатися зайвий палець!
Ці чобітки дуже вдало поєднуються з вкороченим одягом - дублянками, еко-шубками та пуховичками. Під верхній одяг до угг сміливо можна носити видовжені кардигани, грубуваті пуловери, довгі в'язані туніки чи теплі трикотажні сукні. Чудово виглядають вони і з джинсами будь-якого крою.
Образ можна чудово доповнити красивими теплими рукавичками із овчини, яскравим шарфиком і мішкуватою сумкою. Найкраще, звісно, уггі поєднуються з легінсами та скінні. Також замість спідниці до них можна сміливо одягти шорти.
Так звані уггі - родом з Австралії, де їх робили з овечої вовни, часто прикрашаючи строками геометричними візерунками. Тож традиція вишивки на уггі - теж не нова!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.