Головна
Україна
Події
13:40, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

Окупанти вже кілька тижнів не використовують для ударів по Україні іранські дрони-камікадзе. Це пов'язують з поганими погодними умовами, а також із закінченням партії, які росія отримала з Ірану. Зараз противник застосовує ударні та розвідувальні безпілотники.  Йдеться про БПЛА "Орлан-10" і "Ланцет". Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" брифінгу заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.  "Уже декілька тижнів не застосовує дрони-камікадзе типу "Shahed". Є різні думки та фактори, ознаки, що говорять про те, що ймовірно та партія, перша, яку отримали окупанти, завершилась, закінчилась фізично. За даними української розвідки, було замовлено понад 1 750 одиниць, понад 400 вони вже випустили по Україні. Приблизно 350 ворожих цілей знищили Повітряні сили", - сказав Ігнат.  Він наголосив, що погода (сильний вітер) впливає на польоти пілотованої авіації, ймовірно і певною мірою на безпілотники. Площина крила "Shahed" велика і це може впливати на його роботу.    Які види іранських дронів росія застосовує проти України Загарбники застосовують для атак по Україні іранські дрони-камікадзе "Shahed-136", "Shahed-131" та "Mohajer-6". Ворожі цілі збивають усіма наявними силами та засобами. Дрон-камікадзе – це високоточна зброя, яка летить точно. Навіть якщо несе невеликий заряд, може влучити в критично важливу точку й нанести багато шкоди. Двигун гучний, тобто звук можна почути на відстані до 7-8 кілометрів, схожий на роботу двигуна мопеда чи бензопили.  Під час атаки дронами важливо не залишатись в транспорті, вийдіть та відбіжіть подалі від дороги і знайдіть можливе укриття. Не ховайтеся в під'їздах, на сходових майданчиках, у підвалах панельних будинків, біля автомобілів, а також автозаправних станцій. Повідомляйте на лінію 102 будь-яку інформацію про переміщання ворожих БПЛА і в разі їх падіння вказуйте місце знаходження збитого об'єкта. Не наближайтесь і не чіпайте уламки.  Нагадаємо, у лікарнях Донецька не приймають поранених окупантів, бо не лишилось місця. Крім того, п'ятеро грузинських добровольців загинули в Україні під Бахмутом. Також Інформатор писав, скільки ракет збили під час масованої ракетної атаки 5 грудня.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Чому росія перестала використовувати «Шахеди» для ударів по Україні: відповідь ЗСУ

Читать на русском

Повітряні сили роблять усе, щоб показник збиття ворожих об'єктів щоразу зростав

Читать на русском
Чому росія перестала використовувати «Шахеди» для ударів по Україні: відповідь ЗСУ
Рашисти вперше застовували іранські дрони для ударів по Україні 13 вересня

Повітряні сили роблять усе, щоб показник збиття ворожих об'єктів щоразу зростав

Окупанти вже кілька тижнів не використовують для ударів по Україні іранські дрони-камікадзе. Це пов'язують з поганими погодними умовами, а також із закінченням партії, які росія отримала з Ірану. Зараз противник застосовує ударні та розвідувальні безпілотники. 

Йдеться про БПЛА "Орлан-10" і "Ланцет". Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" брифінгу заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. 

"Уже декілька тижнів не застосовує дрони-камікадзе типу "Shahed". Є різні думки та фактори, ознаки, що говорять про те, що ймовірно та партія, перша, яку отримали окупанти, завершилась, закінчилась фізично. За даними української розвідки, було замовлено понад 1 750 одиниць, понад 400 вони вже випустили по Україні. Приблизно 350 ворожих цілей знищили Повітряні сили", - сказав Ігнат. 

Він наголосив, що погода (сильний вітер) впливає на польоти пілотованої авіації, ймовірно і певною мірою на безпілотники. Площина крила "Shahed" велика і це може впливати на його роботу. 

 

Які види іранських дронів росія застосовує проти України

Загарбники застосовують для атак по Україні іранські дрони-камікадзе "Shahed-136", "Shahed-131" та "Mohajer-6". Ворожі цілі збивають усіма наявними силами та засобами. Дрон-камікадзе – це високоточна зброя, яка летить точно. Навіть якщо несе невеликий заряд, може влучити в критично важливу точку й нанести багато шкоди. Двигун гучний, тобто звук можна почути на відстані до 7-8 кілометрів, схожий на роботу двигуна мопеда чи бензопили. 

Під час атаки дронами важливо не залишатись в транспорті, вийдіть та відбіжіть подалі від дороги і знайдіть можливе укриття. Не ховайтеся в під'їздах, на сходових майданчиках, у підвалах панельних будинків, біля автомобілів, а також автозаправних станцій. Повідомляйте на лінію 102 будь-яку інформацію про переміщання ворожих БПЛА і в разі їх падіння вказуйте місце знаходження збитого об'єкта. Не наближайтесь і не чіпайте уламки. 

Нагадаємо, у лікарнях Донецька не приймають поранених окупантів, бо не лишилось місця. Крім того, п'ятеро грузинських добровольців загинули в Україні під Бахмутом.

Також Інформатор писав, скільки ракет збили під час масованої ракетної атаки 5 грудня. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.