Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Всі базові станції потребують електрики
Керівник департаменту експлуатації мобільної мережі Lifecell Костянтин Сотніков в ефірі телеканалу Еспресо розповів, чому під час зникнення електроенергії зникає мобільне покриття. А також, чому в такій ситуації часто є мобільний зв’язок, але немає інтернету.
“Всі наші базові станції потребують електрики. На кожній з них встановлені прилади безперебійного живлення та акумуляторні батареї. На жаль, їх ємність дозволяє працювати кілька годин. Головна проблема, з якою мі стикаємось - неможливість їх зарядити протягом того часу, коли є живлення від мережі. На це потрібно 12-20 годин. Тому ми замінюємо їх на новітні, літієві, та генератори. Це потребує тисяч генераторів, адже наша мережа має понад 9 тисяч базових станцій. На жаль, всі вони періодично вимикаються”, - каже Костянтин Сотніков.
Експерт пояснив, що всі базові станції побудовані за принципом ланцюжків: вони поєднані між собою або оптичними, або радіорелейними лініями. Якщо проміжна станція не має живлення, кінцеві станції також працювати не будуть. Коли вимикається живлення, навантаження на працюючі станції зростає.
“Оператори роблять все можливе. Навіть відкрили національний роумінг. тож зараз є можливість використовувати мережі абонентам всіх трьох операторів. Національний роумінг працює в мережах 2 та 3 покоління, але навантаження там досить суттєве. Але це краще, ніж нічого. Є можливість принаймні робити голосові виклики чи користуватися месенджерами”, - Костянтин Сотніков.
Він додав, що Lifecell пропонує бізнесу та приватним особам, що мають вільні потужності генераторів від 6-7 киловат, співробітництво на комерційній основі.
Як раніше повідомляв Інформатор, Київстар готовий купувати електроенергію у власників генераторів.