Головна
Україна
17:44, 29 Серпня
Информатор UA

Интро

Розглянемо більш конкретно, чому віддача дітей до шкіл на тимчасово окупованих територіях призведе тільки до додаткових проблем.  Це пояснили в Центрі стратегічних комунікацій, – передає Інформатор. Чимало українців зараз вимушені зробити непростий вибір – віддавати дітей до проросійських шкіл, чи поки вони залишаться без освіти. Є також варіант з дистанційним навчанням в українських школах.  Наразі, найкращими варіантами залишаються саме дистанційне навчання або ж таки евакуація дітей з тимчасово окупованих територій. На це є декілька причин.  «Освіта» рф має на меті виключно нав’язати дітям українофобію, і аж ніяк нічому не навчити. На уроках їм будуть підсовувати рашистські та путиніські ідеї. Знань від таких занять не буде – тільки додаткові проблеми.  Українські вчителі, що вирішили погодитися навчати дітей за російськими програмами – колаборанти, на яких може чекати кримінальне покарання. Через це, недостаток вчителів компенсують незрозуміло ким з рф. Це повертає нас до першої проблеми.  Одна з головних причин – безпека дітей. Окупанти використовують школи та конкретно дітей у якості «живого щита». У навчальних закладах розміщується ворожа техніка та війська. Таким чином, відправляючи дітей до шкіл, ви можете буквально наражати їх на смертельну небезпеку. Ворог може не тільки прикриватися дітьми, але й імітувати обстріли шкіл начебто з боку ЗСУ, аби випускати нові недолугі фейки.  Це основні причини, чому не варто відправляти дітей до шкіл на тимчасово окупованих територіях. Тримайте дітей в безпеці, та не давайте їм забивати голову проросійською маячнею.  Нагадаємо: як налаштувати дітей на навчання після літніх канікул. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Чому не варто відпускати дітей до шкіл на тимчасово окупованих територіях

Читать на русском

Це не тільки небезпечно, але й несе в собі чимало «освітніх ризиків»

Читать на русском
Чому не варто відпускати дітей до шкіл на тимчасово окупованих територіях

Це не тільки небезпечно, але й несе в собі чимало «освітніх ризиків»

Розглянемо більш конкретно, чому віддача дітей до шкіл на тимчасово окупованих територіях призведе тільки до додаткових проблем. 

Це пояснили в Центрі стратегічних комунікацій, – передає Інформатор.

Чимало українців зараз вимушені зробити непростий вибір – віддавати дітей до проросійських шкіл, чи поки вони залишаться без освіти. Є також варіант з дистанційним навчанням в українських школах. 

Наразі, найкращими варіантами залишаються саме дистанційне навчання або ж таки евакуація дітей з тимчасово окупованих територій. На це є декілька причин. 

  • «Освіта» рф має на меті виключно нав’язати дітям українофобію, і аж ніяк нічому не навчити. На уроках їм будуть підсовувати рашистські та путиніські ідеї. Знань від таких занять не буде – тільки додаткові проблеми. 
  • Українські вчителі, що вирішили погодитися навчати дітей за російськими програмами – колаборанти, на яких може чекати кримінальне покарання. Через це, недостаток вчителів компенсують незрозуміло ким з рф. Це повертає нас до першої проблеми. 
  • Одна з головних причин – безпека дітей. Окупанти використовують школи та конкретно дітей у якості «живого щита». У навчальних закладах розміщується ворожа техніка та війська. Таким чином, відправляючи дітей до шкіл, ви можете буквально наражати їх на смертельну небезпеку. Ворог може не тільки прикриватися дітьми, але й імітувати обстріли шкіл начебто з боку ЗСУ, аби випускати нові недолугі фейки. 


Це основні причини, чому не варто відправляти дітей до шкіл на тимчасово окупованих територіях. Тримайте дітей в безпеці, та не давайте їм забивати голову проросійською маячнею. 

Нагадаємо: як налаштувати дітей на навчання після літніх канікул.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.