«Я думаю, Зеленський - сильний хлопець. І з ним нелегко мати справу»
«Під час написання пісні я не знав, коли знов побачу свій дім і чи залишиться він таким, яким я його пам'ятаю, розуміючи, що ті самі емоції зараз переживають мільйони українців — і бійці на фронті, і сім'ї з маленькими дітьми, вимушені їхати в невідомість» — каже соліст гурту Володимир Агафонкін.
Українців просять не поширювати у публічний доступ фото та відео із тегами вашої геолокації
У лютому, на початку повномасштабної війни, багато писали про ймовірну небезпеку через увімкнену на телефоні геолокацію. Ніби це допомагає ворогу коригувати вогонь, пізніше це хибне твердження спростували.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації.
Функція геолокації (визначення реального розташування електронного пристрою) корисна у багатьох випадках. Наприклад, коли ви користуєтесь картами та прокладаєте маршрути. Або коли потрібно знайти втрачений пристрій чи дізнатися про погоду у своєму населеному пункті. Проте на використання геолокації потрібно звертати увагу, якщо ви знаходитесь у тимчасово окупованих росією регіонах України або біля зони активних бойових дій:
Нагадаємо, в Україні запустили сервіс для перевірки чат-ботів у Telegram. Крім того, у Сумській області окупанти на блокпості забрали телефон у 10-річної дівчинки.
Також Інформатор писав, як вибрати антивірус та що робити, якщо завантажили підозрілий файл на телефон чи комп'ютер.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: Shutterstock