Головна
Україна
Події
11:08, 3 Червня
Информатор UA

Интро

У разі, якщо Білорусь припинить постачати бензин на український ринок, Україна знайде альтернативних постачальників і компенсує цей імпорт за дві тижні. Про це на телеканалі Україна 24 розповів заступник міністра економіки і торговий представник України Тарас Качка, - передає Інформатор . По-перше, за останні три дні виробники і постачальники білоруського бензину з білоруської сторони робили все, щоб пояснити, що немає такої загрози з їхнього боку. Я так розумію, що це гіпотетична загроза на сьогодні , - заявив Качка. Він уточнив, що вчора відбулася нарада Міненергетики, яке об'єднало виробників, імпортерів і мережі. І насправді критичний термін - це 10-14 днів,щоб замінити цей імпорт. Це дуже високо конкурентний ринок. Такий великий обсяг імпорту з Білорусі пов'язаний тільки з фізичною близькістю Мозирського заводу до України- зазначив Качка. Нагадаємо, Білорусь може закрити постачання бензину до України. Крім того, Кабмін встановив нові стандарти якості бензину та іншого рідкого палива. Також Інформатор писав, з початку року в Україні припинили діяльність більше 240 незаконних АЗС . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Чи загрожує Україні колапс, якщо Білорусь припинить постачання бензину

Читать на русском

Торговий представник оцінив гіпотетичну загрозу

Читать на русском
Чи загрожує Україні колапс, якщо Білорусь припинить постачання бензину

Торговий представник оцінив гіпотетичну загрозу

У разі, якщо Білорусь припинить постачати бензин на український ринок, Україна знайде альтернативних постачальників і компенсує цей імпорт за дві тижні.

Про це на телеканалі «Україна 24» розповів заступник міністра економіки і торговий представник України Тарас Качка, - передає Інформатор

«По-перше, за останні три дні виробники і постачальники білоруського бензину з білоруської сторони робили все, щоб пояснити, що немає такої загрози з їхнього боку. Я так розумію, що це гіпотетична загроза на сьогодні », - заявив Качка.

Він уточнив, що вчора відбулася нарада Міненергетики, яке об'єднало виробників, імпортерів і мережі. 

«І насправді критичний термін - це 10-14 днів,щоб замінити цей імпорт. Це дуже високо конкурентний ринок. Такий великий обсяг імпорту з Білорусі пов'язаний тільки з фізичною близькістю Мозирського заводу до України»- зазначив Качка. 

Нагадаємо, Білорусь може закрити постачання бензину «А-95» до України.

Крім того, Кабмін встановив нові стандарти якості бензину та іншого рідкого палива.

Також Інформатор писав, з початку року в Україні припинили діяльність більше 240 незаконних АЗС .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.