Головна
Україна
Події
10:11, 1 Серпня
Информатор UA

Интро

Аеропорт "Ужгород" найближчим часом не зможе відновити роботу. Причиною цього є неготовність самого летовища та відсутність необхідних документів. Про це повідомив очільник Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита, передає Інформатор.  "Вимушений корегувати інформацію, яку поширили певні функціонери стосовно роботи міжнародного аеропорту "Ужгород", -  наголосив Микита. Він пояснив, що аеропорт як мінімум не може працювати через закрите над Україною небо. Крім того, немає підписаних документів з ЄС про можливість запуску регулярних рейсів.  "Світлосигнальна система, злітна смуга та інші елементи інфраструктури не готові приймати регулярні рейси", - зазначив Микита. За його словами, робота над відновленням аеропорту ведеться. Для цього потрібно залучити Міністерство інфраструктури, "Украерорух", СБУ, ДСНС, фахівців з пасажирської і вантажної авіації для консалтингу й оптимізації роботи. "Ми говоримо про процес - довготривалий та системний. Тому зараз заяви про відновлення роботи аеропорту - це не більше, ніж бажання та наміри. Прошу всіх виважено підходити до подачі інформації та не забувати, що в країні воєнний стан. Правову кваліфікацію цій ситуації нададуть правоохоронні органи", - додав Микита. Нагадаємо, українські літаки отримали імена на честь міст-героїв. Крім того, Великобританія запровадила санкції проти російських авіакомпаній.  Також Інформатор писав, що українська авіакомпанія МАУ хоче відновити польоти за кордоном.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел

Чи відновить роботу аеропорт "Ужгород" найближчим часом

Читать на русском

Нещодавно з'явилась інформація про можливість відкриття аеропорту "Ужгород"

Читать на русском
Чи відновить роботу аеропорт "Ужгород" найближчим часом

Нещодавно з'явилась інформація про можливість відкриття аеропорту "Ужгород"

Аеропорт "Ужгород" найближчим часом не зможе відновити роботу. Причиною цього є неготовність самого летовища та відсутність необхідних документів.

Про це повідомив очільник Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита, передає Інформатор

"Вимушений корегувати інформацію, яку поширили певні функціонери стосовно роботи міжнародного аеропорту "Ужгород", -  наголосив Микита.

Він пояснив, що аеропорт як мінімум не може працювати через закрите над Україною небо. Крім того, немає підписаних документів з ЄС про можливість запуску регулярних рейсів. 

"Світлосигнальна система, злітна смуга та інші елементи інфраструктури не готові приймати регулярні рейси", - зазначив Микита.

За його словами, робота над відновленням аеропорту ведеться. Для цього потрібно залучити Міністерство інфраструктури, "Украерорух", СБУ, ДСНС, фахівців з пасажирської і вантажної авіації для консалтингу й оптимізації роботи.

"Ми говоримо про процес - довготривалий та системний. Тому зараз заяви про відновлення роботи аеропорту - це не більше, ніж бажання та наміри. Прошу всіх виважено підходити до подачі інформації та не забувати, що в країні воєнний стан. Правову кваліфікацію цій ситуації нададуть правоохоронні органи", - додав Микита.

Нагадаємо, українські літаки отримали імена на честь міст-героїв. Крім того, Великобританія запровадила санкції проти російських авіакомпаній

Також Інформатор писав, що українська авіакомпанія МАУ хоче відновити польоти за кордоном

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.