Головна
Україна
Події
11:39, 6 Серпня
Информатор UA

Интро

Чоловіки, яких зняли з військового обліку, можутьвиїхати за кордон, але за кількох умов. Остаточне рішення буде прийматися в пункті пропуску. Про це повідомляєз посиланням наДержавну прикордонну службу України. Категорії осіб, яким дозволяється виїзд за межі України, визначено частиною першою статті 23 Закону України Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію. Відтак, зняті з обліку чоловіки можуть виїжджати за межі України під час воєнного стану, але за деяких умов: Виїзд дозволено, виходячи з положень п. 2-6 Правил та абз. 3 ч. 1 ст. 23 Закону України Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію (якщо особа у встановленому порядку оформила інвалідність). Виїзд дозволено, виходячи з положень п. 2-6 Правил та абз. 16 ч. 1 ст. 23 Закону України Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію (щодо особи, яка знята з військового обліку на підставі рішення ВЛК про непридатність до військової служби із виключенням з військового обліку). Чоловіки, які мають документи з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) з відміткою знятий з військового обліку даний запис не підтверджує ані інвалідність, ані непридатність до військової служби у воєнний час за станом здоровя, а тому прикордонники рекомендують звернутися до ТЦК та СП. "Остаточне рішення буде прийматися в пункті пропуску представниками Державної прикордонної служби України після вивчення всіх документів та зясування усіх обставин", - йдеться у повідомленні. Нагадаємо, на кордоні України з Польщеювідновили роботу одного з пунктів пропуску. Крім того,з 1 липняв Україні почав діяти візовий режимз росіянами. Такожписав, чиможна виїхати за кордон, якщо паспорт недійсний. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Чи можуть виїхати за кордон чоловіки, яких зняли з військового обліку

Читать на русском
Чи можуть виїхати за кордон чоловіки, яких зняли з військового обліку

Обмежено придатні у воєнний час – не можуть перетинати кордон

Чоловіки, яких зняли з військового обліку, можуть виїхати за кордон, але за кількох умов. Остаточне рішення буде прийматися в пункті пропуску.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Державну прикордонну службу України.

Категорії осіб, яким дозволяється виїзд за межі України, визначено частиною першою статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Відтак, зняті з обліку чоловіки можуть виїжджати за межі України під час воєнного стану, але за деяких умов:

  • Виїзд дозволено, виходячи з положень п. 2-6 Правил та абз. 3 ч. 1 ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (якщо особа у встановленому порядку оформила інвалідність).
  • Виїзд дозволено, виходячи з положень п. 2-6 Правил та абз. 16 ч. 1 ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (щодо особи, яка знята з військового обліку на підставі рішення ВЛК про непридатність до військової служби із виключенням з військового обліку).

Чоловіки, які мають документи з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) з відміткою «знятий з військового обліку» – даний запис не підтверджує ані інвалідність, ані непридатність до військової служби у воєнний час за станом здоров’я, а тому прикордонники рекомендують звернутися до ТЦК та СП.

"Остаточне рішення буде прийматися в пункті пропуску представниками Державної прикордонної служби України після вивчення всіх документів та з’ясування усіх обставин", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на кордоні України з Польщею відновили роботу одного з пунктів пропуску. Крім того, з 1 липня в Україні почав діяти візовий режим з росіянами.

Також Інформатор писав, чи можна виїхати за кордон, якщо паспорт недійсний.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.