Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Рішення про необхідність госпіталізації пацієнта приймає лікар бригади швидкої допомоги
В Україні швидка допомога працює цілодобово та виїжджає на виклики навіть під час комендантської години. Але пацієнтам слід пам'ятати умови, за яких її необхідно викликати.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство охорони здоров'я України.
Як викликати швидку під час комендантської години:
Диспетчер швидкої допомоги спілкується з людиною та приймає рішення щодо подальших дій:
Слід зазначити, що бойові дії ускладнюють роботу бригад екстреної медичної допомоги. Наприклад, під час оголошення повітряної тривоги можлива затримка при виїзді бригад. Крім того, в умовах активних бойових дій швидка допомога може не мати змоги виїхати на виклик. Йдеться про так звану червону зону, де точаться обстріли.
Тому громадянам слід бути уважними та не нехтувати сигналами повітряної тривоги, а за можливості евакуюватися з таких зон у більш безпечні регіони. Так ви можете отримати кваліфіковану допомогу.
Нагадаємо, в Україні почастішали випадки нападу на швидку допомогу та лікарні, з початку війни загинули 9 людей.
Крім того, в Україні півмільйона переселенців отримають додаткові виплати через програму ООН
Також Інформатор писав, як підтвердити щеплення, зроблені за кордоном після повернення в Україну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.