«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Цю пісню я написав, бо справді боліло. Я не спав всю ніч і намагався якомога більше висловити блокноту. Найважливіше в цій роботі — це те, що вона не вигадана, не вкрадена в іншого артиста.
Розповідаємо усі нюанси
АВТОР: Євген Скрипник
Панічні атаки та шийний остеохондроз. Чи є зв'язок? Чомусь дуже часто багато хто пов'язує виникнення панічних атак з шийним остеохондрозом.
Панічна атака - це розлад нервової системи, при якому виникає напад сильного страху, страху смерті з вегетативними проявами (серцебиття, прискорене або утруднене дихання, пітливість долонь, запаморочення, підвищення артеріального тиску і т.п.), відчуття нереальності та втрати контролю над своїм тілом . Якщо виникають часті панічні атаки – це панічний розлад. Причиною, як ми знаємо, є неконтрольований викид гормону адреналіну в кров.
Чому виділяється адреналін?
Порушення або дисфункція вегетативної нервової системи, що керує всіма внутрішніми органами, ендокринними залозами, зокрема наднирковими залозами, які і виділяють адреналін. Дисфункція вегетативної нервової системи виникає внаслідок стресів, психоемоційних перенапруг, гормональної перебудови організму (період статевого дозрівання, вагітність, клімактеричний період), переїзд в іншу країну, зміна звичайного клімату, спадкова схильність до вегетативних.
Остеохондроз шийного відділу хребта (як і грудний, поперековий) – це вікові, звичайні зміни у міжхребцевому диску і вони не є причиною вегетативних порушень, і не можуть бути.
Це матеріал рубрики "Блог". Позиція редакції може збігатися з думкою автора колонки.