Головна
Бізнес
Економіка
20:59, 29 Вересня
Информатор UA

Интро

Готовність до опалювального сезону в Україні складає 88%.У першій декаді жовтня цей показник має наблизитись до 100%. Нараз у сховищахмайже 14 млрд куб. м газу. Як передає Інформатор, про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram. За його словами, голови майже 140 міст разом із Мінрегіоном та "Нафтогазом" провели посилену підготовку до зими. Розроблено антикризові плани кожної області. "Заслухали інформацію Міненерго щодо накопичення енергоресурсів. За інформацією міністра, наразі маємо близько 2 млн тонн вугілля та майже 14 млрд куб. м газу. Поставив завдання перед НАК "Нафтогаз" та Міненерго збільшити на початок опалювального сезону кількість газу, вугілля та мазуту", - розповів Шмигаль. Він додав, що уся Європа готується до найскладнішої зими через агресію росії. У яких регіонах найскладніша ситуація з опалювальним сезоном На всіх тимчасово окупованих територіях України очікується складнаситуація з опалювальним сезоном. Найважче буде на окупованій частині Запорізької області,оскільки окупанти імітуютьдо опалювального сезону. Складною ситуація буде вЕнергодарі, Мелітополі, Бердянську. Відомо, що фактично без опалення буде Мелітополь.Українців просять евакуюватисяз окупованих територій та не вірити ворожій пропаганді, мовляв, все буде добре. Люди, які не можуть виїхати з регіонів, де не будетеплопостачання, води, газу можуть звернутися по допомогуза телефоном 15-48. Всім охочим допоможуть евакуюватися. Також нагадаємо, що у Словопалювального сезону не буде. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Чи готова Україна до опалювального сезону

Читать на русском

Повної готовності поки немає, але мають надолужити наступного місяця

Читать на русском
Чи готова Україна до опалювального сезону

Повної готовності поки немає, але мають надолужити наступного місяця

Готовність до опалювального сезону в Україні складає 88%. У першій декаді жовтня цей показник має наблизитись до 100%. Нараз у сховищах майже 14 млрд куб. м газу. 

Як передає Інформатор, про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.  

За його словами, голови майже 140 міст разом із Мінрегіоном та "Нафтогазом" провели посилену підготовку до зими. Розроблено антикризові плани кожної області.

"Заслухали інформацію Міненерго щодо накопичення енергоресурсів. За інформацією міністра, наразі маємо близько 2 млн тонн вугілля та майже 14 млрд куб. м газу. Поставив завдання перед НАК "Нафтогаз" та Міненерго збільшити на початок опалювального сезону кількість газу, вугілля та мазуту", - розповів Шмигаль.  

Він додав, що уся Європа готується до найскладнішої зими через агресію росії.

У яких регіонах найскладніша ситуація з опалювальним сезоном

На всіх тимчасово окупованих територіях України очікується складна ситуація з опалювальним сезоном. Найважче буде на окупованій частині Запорізької області, оскільки окупанти імітують підготовку до опалювального сезону. Складною ситуація буде в Енергодарі, Мелітополі, Бердянську. Відомо, що фактично без опалення буде Мелітополь. Українців просять евакуюватися з окупованих територій та не вірити ворожій пропаганді, мовляв, все буде добре. Люди, які не можуть виїхати з регіонів, де не буде теплопостачання, води, газу можуть звернутися по допомогу за телефоном 15-48. Всім охочим допоможуть евакуюватися. 

Також нагадаємо, що у Слов’янську опалювального сезону не буде.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.