"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Останній дзвоник, щирі посмішки, сльози радості, обійми друзів і перший крок у доросле життя. Ця пісня про спогади, які назавжди залишаться з нами, та про нові мрії, що тільки починаються.
Передача відбуватиметься в рамках ще одного пакету військової допомоги
США конфіденційно уклали угоду з Південною Кореєю на закупівлю артилерійських снарядів для українських військових. Вашингтон планує закупити їх близько 100 тисяч.
Про це повідомляє видання The Wall Street Journal. Видання пише, що пізніше снаряди 155-мм артилерії, передадуть ЗСУ. За прогнозами 100 тисяч буде достатньо для інтенсивних боїв впродовж кількох тижнів. В рамках угоди Корея збереже свою обіцянку прямо не надсилати летальну зброю Україні, оскільки фактично США купує снаряди для себе.
"У серпні запаси американських 155-мм артилерійських снарядів скоротилися до рівня, який стурбував Пентагон, оскільки Україна брала участь у запеклих артилерійських дуелях з російськими військами, і офіційні особи США кажуть, що сьогодні ситуація значно гірша", - повідомляє видання.
Офіційні особи США та Кореї свої коментарі поки не надали.
Восени, США двічі говорили про те, що Пхеньян продає росіянам зброю. Це вигідно для КНДР, тому що вони отримають необхідні країні гроші, нафту, та можливо, технології для програми ядерної зброї. Однак, Північна Корея відкинула звинувачення, й запевняє, що не продає озброєння для війни проти України.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що США нададуть Україні новий пакет військової допомоги, на 400 млн доларів для України.