Головна
Світ
14:34, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

28-го листопада представник ГУР Андрій Юсов висловився щодо інформації про ймовірний наступ військ Білорусі. Зокрема, він зазначає, що жодної інформації про те, що ця країна найближчим часом таки може відправити свої війська на смерть в Україну, немає. Проте, режим Лукашенка все ще для нас небезпечний через свою підтримку збройної агресії рф.  Про це Андрій Юсов розповів в ефірі Freeдом. Фактично, дані про підготовку наступу білорусів у найближчий час можна вважати фейком. Подібні інформаційні вкиди роблять самі росіяни, оскільки це їм вигідно – нас намагаються налякати.  Подібно інформаційно-психологічні операції спрямовані одразу на декілька цілей. У конкретно випадку з начебто запланованим наступом Білорусі вони такі: Посіяти паніку серед населення нашої країни. Особливо це має вплинути на жителів прикордонних областей. Дезорієнтувати та відтягнути Сили оборони України, аби їх частково перекидали на захист напрямків з боку Білорусі, послаблюючи інші.  Нагнітання ситуації в Білорусі. Рашисти сподіваються, що білоруси просто приймуть «неминуче» і підуть у наступ проти України.  Андрій Юсов додав, що зараз особливо важливо чітко розуміти, чого намагається досягти ворог своїми діями. Це стосується і цих фейків. Піддаватися на подібні провокації категорично не можна.  «Ми не говоримо про те, що від режиму лукашенка немає загрози. Вона є, і лукашенко допомагає путіну і зброєю, і боєприпасами, і бронетехнікою. Він надає свій повітряний простір для ударів по Україні, але говорити про те, що в найближчому часі відбудеться повномасштабне вторгнення і втягування білорусі вже в наземну операцію, сьогодні ми не можемо», – додав представник воєнної розвідки.  Що цьому передувало Нагнітання щодо того, що війська Білорусі підуть у повноцінний наступ проти України продовжуються з самого початку повномасштабного вторгнення. рф дійсно прагне того, аби країна приєдналася до божевільних амбіцій росії, але режим Лукашенка намагається обмежувати іншого роду підтримкою – наданням своєї землі та повітряного простору для атак а також розміщення військ, надання техніки та зброї.  Нещодавно серед декількох джерел з’явилася інформація про те, що рф начебто планує ліквідувати Лукашенка. Причиною для цього називається постійне відтягування наступу Білорусі. На місце диктатора збираються поставити повністю проросійську заміну, який не стане зволікати з наказом на наступ. Водночас, вбивство Лукашенка звалять на Україну, аби білоруси мали мотивацію для війни. Проте, розвідка вважає, що Лукашенко зараз надто зручний для рф, аби вона вирішила його вбити.  Нагадаємо, що в ЄС обхід санкцій визнали злочином: що це означає. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Чи дійсно білоруси збираються атакувати Україну: пояснення ГУР

Читать на русском

Наскільки реально небезпечним для України є режим Лукашенка

Читать на русском
Чи дійсно білоруси збираються атакувати Україну: пояснення ГУР
Чи варто очікувати наступу з Білорусі: пояснення ГУР

Наскільки реально небезпечним для України є режим Лукашенка

28-го листопада представник ГУР Андрій Юсов висловився щодо інформації про ймовірний наступ військ Білорусі. Зокрема, він зазначає, що жодної інформації про те, що ця країна найближчим часом таки може відправити свої війська на смерть в Україну, немає. Проте, режим Лукашенка все ще для нас небезпечний через свою підтримку збройної агресії рф. 

Про це Андрій Юсов розповів в ефірі Freeдом. Фактично, дані про підготовку наступу білорусів у найближчий час можна вважати фейком. Подібні інформаційні вкиди роблять самі росіяни, оскільки це їм вигідно – нас намагаються налякати. 

Подібно інформаційно-психологічні операції спрямовані одразу на декілька цілей. У конкретно випадку з начебто запланованим наступом Білорусі вони такі:

  • Посіяти паніку серед населення нашої країни. Особливо це має вплинути на жителів прикордонних областей.
  • Дезорієнтувати та відтягнути Сили оборони України, аби їх частково перекидали на захист напрямків з боку Білорусі, послаблюючи інші. 
  • Нагнітання ситуації в Білорусі. Рашисти сподіваються, що білоруси просто приймуть «неминуче» і підуть у наступ проти України. 


Андрій Юсов додав, що зараз особливо важливо чітко розуміти, чого намагається досягти ворог своїми діями. Це стосується і цих фейків. Піддаватися на подібні провокації категорично не можна. 

«Ми не говоримо про те, що від режиму лукашенка немає загрози. Вона є, і лукашенко допомагає путіну і зброєю, і боєприпасами, і бронетехнікою. Він надає свій повітряний простір для ударів по Україні, але говорити про те, що в найближчому часі відбудеться повномасштабне вторгнення і втягування білорусі вже в наземну операцію, сьогодні ми не можемо», – додав представник воєнної розвідки. 

Що цьому передувало

Нагнітання щодо того, що війська Білорусі підуть у повноцінний наступ проти України продовжуються з самого початку повномасштабного вторгнення. рф дійсно прагне того, аби країна приєдналася до божевільних амбіцій росії, але режим Лукашенка намагається обмежувати іншого роду підтримкою – наданням своєї землі та повітряного простору для атак а також розміщення військ, надання техніки та зброї. 

Нещодавно серед декількох джерел з’явилася інформація про те, що рф начебто планує ліквідувати Лукашенка. Причиною для цього називається постійне відтягування наступу Білорусі. На місце диктатора збираються поставити повністю проросійську заміну, який не стане зволікати з наказом на наступ. Водночас, вбивство Лукашенка звалять на Україну, аби білоруси мали мотивацію для війни. Проте, розвідка вважає, що Лукашенко зараз надто зручний для рф, аби вона вирішила його вбити. 

Нагадаємо, що в ЄС обхід санкцій визнали злочином: що це означає.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.