Головна
Місто
Київ
11:39, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

28-го листопада Центр стратегічних комунікацій поділився частиною інтерв'ю мера Києва Віталія Кличка. За його словами, у столиці України таки збираються встановити головну ялинку. Проте, заплатить за це не держава, а бізнес, а масових заходів не буде. Про це Центр розповів на своєму офіційному каналі з посиланням на інтерв'ю мера для РБК-Україна. Ялинки в столиці загалом планують встановити одразу на декількох локаціях. Зокрема, з'явиться вона на Софіївській площі. Зробити це збираються за кошти бізнесу, а не бюджету. Хоча, питання щодо електросистеми та необхідності в цьому загалом це не вирішує. «Ми розуміємо, що масові заходи заборонені у воєннии‌ час. І і‌х не буде в жодному разі. Але скасовувати Новии‌ рік та Різдво ніхто не збирається, і атмосфера Нового року повинна бути. Не можна дозволити путіну вкрасти наше Різдво», - зазначив Віталій Кличко. Таким чином, мова йде виключно про встановлення ялинок. Не буде жодних концертних програм, фудзон і т.д. Таким чином влада хоче зберегти хоча б частину новорічного настрою. Варто зазначити, що після публікації заяви мера столиці, Центр також опублікував опитування українців. Воно анонімне, і взяти участь може кожен бажаючий. Питання стосується того, чи потрібна нам ялинка в Києві. Варіанти відповіді усього три: Так, потрібна; Ні, не на часі; Краще нехай всі поставлять собі ялинки вдома (фактично, теж заперечний варіант). На момент написання матеріалу, свій голос віддали 2 350 людей. Тільки 29% з них підтримали встановлення ялинки. Ще 30% обрали повністю заперечний варіант, а інші 41% - запропонували ставити ялинки вдома.  Новорічна ялинка Цього року таке звичне явище, як ялинка на центральній площі міста, викликало чимало дискусій. Зокрема, питання полягає в тому, чи дійсно потрібно у воєнний час та з постійними проблемами з електрикою встановлювати ялинку. Звичайно, про масові заходи мова поки не йде взагалі. Значна частина українських міст уже відмовилися встановлювати ялинки на своїх площах. Деякі все ще розглядають такий варіант. Усе це викликає чимало суперечок в мережі між тими, хто прагне залишити хоч крихту святкового настрою, і тими, хто бачить в цьому небезпеку та зайві витрати ресурсів, які й без того у дефіциті. Нагадаємо, що по всій Україні впродовж доби триватимуть аварійні відключення світла, - "Укренерго".

Чи буде головна ялинка в Києві - Кличко дав відповідь

Читать на русском

Питання встановлення новорічної ялинки цього року стало дуже гострим

Читать на русском
Чи буде головна ялинка в Києві - Кличко дав відповідь
Кличко розповів, чи будуть встановлювати ялинку в Києві

Питання встановлення новорічної ялинки цього року стало дуже гострим

28-го листопада Центр стратегічних комунікацій поділився частиною інтерв'ю мера Києва Віталія Кличка. За його словами, у столиці України таки збираються встановити головну ялинку. Проте, заплатить за це не держава, а бізнес, а масових заходів не буде.

Про це Центр розповів на своєму офіційному каналі з посиланням на інтерв'ю мера для РБК-Україна. Ялинки в столиці загалом планують встановити одразу на декількох локаціях. Зокрема, з'явиться вона на Софіївській площі. Зробити це збираються за кошти бізнесу, а не бюджету. Хоча, питання щодо електросистеми та необхідності в цьому загалом це не вирішує.

«Ми розуміємо, що масові заходи заборонені у воєннии‌ час. І і‌х не буде в жодному разі. Але скасовувати Новии‌ рік та Різдво ніхто не збирається, і атмосфера Нового року повинна бути. Не можна дозволити путіну вкрасти наше Різдво», - зазначив Віталій Кличко.

Таким чином, мова йде виключно про встановлення ялинок. Не буде жодних концертних програм, фудзон і т.д. Таким чином влада хоче зберегти хоча б частину новорічного настрою.

Варто зазначити, що після публікації заяви мера столиці, Центр також опублікував опитування українців. Воно анонімне, і взяти участь може кожен бажаючий. Питання стосується того, чи потрібна нам ялинка в Києві.

  • Варіанти відповіді усього три:
  • Так, потрібна;
  • Ні, не на часі;

Краще нехай всі поставлять собі ялинки вдома (фактично, теж заперечний варіант).

На момент написання матеріалу, свій голос віддали 2 350 людей. Тільки 29% з них підтримали встановлення ялинки. Ще 30% обрали повністю заперечний варіант, а інші 41% - запропонували ставити ялинки вдома. 

Новорічна ялинка

Цього року таке звичне явище, як ялинка на центральній площі міста, викликало чимало дискусій. Зокрема, питання полягає в тому, чи дійсно потрібно у воєнний час та з постійними проблемами з електрикою встановлювати ялинку. Звичайно, про масові заходи мова поки не йде взагалі.

Значна частина українських міст уже відмовилися встановлювати ялинки на своїх площах. Деякі все ще розглядають такий варіант. Усе це викликає чимало суперечок в мережі між тими, хто прагне залишити хоч крихту святкового настрою, і тими, хто бачить в цьому небезпеку та зайві витрати ресурсів, які й без того у дефіциті.

Нагадаємо, що по всій Україні впродовж доби триватимуть аварійні відключення світла, - "Укренерго".

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.