«Черкаські Мавпи» здобули першу перемогу, «Харківські Соколи» поступилися «Прометею»

Клуб з Кам'янського в статусі номінальних гостей впевнено переміг команду з Харкова.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ.

Команди баскетбольної Суперліги України провели матчі чергового туру.

У четвер, 12 листопада, зустрілися дві команди з нижньої частини турнірної таблиці «Черкаські Мавпи» та «Миколаїв». Клуб з Черкас програв всі свої 9 матчів, «Миколаїв» виграв один з семи. Господарі повели 6: 0, а потім довели свою перевагу до +12. «Миколаїв» трохи підібрався до суперника, і перша десятихвилинка завершилася з рахунком 21:13. Друга чверть пройшла в рівній боротьбі і на перерву команди пішли за рахунку 40:30 на користь «Черкаських Мавп».

Господарі продовжили потроху нарощувати відрив, і на 2-й хвилині четвертої чверті «Черкаські Мавпи» вели +19. Але «Миколаїв» зробив ривок, скоротивши відставання до одного очка за 47 секунд до кінця основного часу матчу. Все ж гості так і не змогли вийти вперед, і «Черкаським Мавпам» вдалося здобути першу перемогу в сезоні.

У п'ятницю, 13 листопада, відбувся ще один поєдинок Суперліги. «Харківські Соколи» матч з «Прометеєм» повинні були проводити на домашньому майданчику, однак за згодою сторін команди грали в Кам'янському. Після трьох хвилин ігрового часу «Соколи» поступалися 2: 7. Швидкий прорив «Прометея» Маєрс завершив ефектним данком, зробивши рахунок 5:13. Харків'яни зуміли скоротити відставання до одного очка, але «Прометею» вдався ривок, і перша чверть завершилася з перевагою номінальних гостей в дев'ять очок.

У другій чверті «Прометей» продовжив нарощувати відрив, і на екваторі десятихвилинки він становив уже 14 очок. В цілому чверть залишилася за «Прометеєм», і перед другою половиною матчу рахунок був 37:51.

Після перерви характер гри не змінився. За дві з половиною хвилини до кінця третьої чверті перевага номінальних гостей сягнула двадцяти очок, але «Харківським Соколам» вдалося скоротити відставання до чотирнадцяти.

На старті четвертої чверті «Прометей» зробив ривок 9: 0, ніж практично вирішив результат поєдинку. Команді з Кам'янського вдалося подолати рубіж в 100 очок і здобути впевнену перемогу.

• «Черкаські Мавпи» - «Миколаїв» 85:81 (21:13 19:17, 27:23, 18:28);
  • «Харківські Соколи» - «Прометей» 79: 102 (20:29, 17:22, 27:27, 15:24).

Наступні поєдинки Суперліги відбудуться 14 і 15 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про поєдинки серії плей-офф відбору на Євро-2020,а також про матчі Української хокейної ліги і перемогу жіночої баскетбольної збірної України у відбірковому матчі чемпіонату Європи.