«Черкаські Мавпи» обіграли «Будівельник» в матчі першого туру Суперліги

Матчами в Черкасах і Слобожанському завершився перший тур сезону 2021/22.

«Черкаські Мавпи» вирвали перемогу у заключні хвилини поєдинку. Чемпіон Суперліги «Прометей» розпочав захист титулу з перемоги.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У неділю, 26 вересня, відбулися завершальні матчі стартового туру Суперліги. У Черкасах «Черкаські Мавпи» зустрілися з київським «Будівельником».

Гості захопили лідерство і під кінець сьомої хвилини вигравали з різницею у 9 очок. До кінця першої чверті «Черкаські Мавпи» скоротили відставання до 5 балів. До середини другої десятихвилинки господарі не тільки зрівняли рахунок, а й повели +4. Однак на перерву команди пішли за переваги «Будівельника» у 3 очки - 39:42.

У третій чверті господарі намагалися не відпускати суперника. Будь-яка спроба киян піти у відрив тут же припинялась гравцями «Черкаських Мавп». Перед четвертою чвертю команди розділяв лише один точний кидок.

За 5 з половиною хвилин до кінця основного часу матчу Кольченко точним триочковим кидком вивів господарів вперед. Незважаючи на всі спроби «Будівельника» відігратися, «Черкаські Мавпи» втримали переможний рахунок.

У складі «Черкаських Мавп» свої бомбардирські якості проявив Родні Первіс, заробивши за матч 27 очок. У «Будівельника» найрезультативнішим гравцем матчу став Джиан Клавелл з 24-ма балами в активі.

У другому матчі дня чемпіон України «Прометей» з різницею у 15 очок обіграв БК «Запоріжжя».

• «Черкаські Мавпи» - «Будівельник» 90:85 (17:23, 22:19, 22:21 29:22);
  • «Прометей» - «Запоріжжя» 89:74 (22:22 25:17, 21:15, 21:20).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 30 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу Олександра Усика в бою за звання чемпіона світу у суперважкій вазі, про підсумки матчів дев'ятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги,і баскетбольної Суперліги.