“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Наразі до України, Києва та Чорнобиля прикута увага міжнародних ЗМІ.
В Україні з 19 лютого закривають Чорнобильську зону для туристів. Таке рішення ухвалили через «технічні причини».
Про це повідомив голова Асоціації чорнобильських туроператорів Ярослав Ємельяненко, – передає Інформація.
«Ми розуміємо, що, швидше за все, це пов'язано із загрозою російській агресії та близькістю кордону з Білоруссю. У цих умовах ми розуміємо турботу про безпеку українців та іноземних гостей. Але зважаючи на те, що сучасні технічні засоби дозволяють у реальному часі бачити будь-які переміщення збройних сил усіх сторін і швидко на них реагувати, сподіваємось, що заборону на відвідування Чорнобиля вже скоро відмінять», – розповів Ємельяненко.
Останнім часом, незважаючи на військову напругу, Чорнобиль відвідало багато українців та іноземних туристів, зокрема журналістів.
«Зараз до України, Києва та Чорнобиля прикута увага міжнародних ЗМІ, які поширюють інформацію про настрої українців та ситуацію в країні», – додав Ємельяненко.
Раніше ми повідомляли, що у Чорнобильському заповіднику оселилися 20 рисей. Також писали про те, що у Чорнобильській зоні запустили систему відеоспостереження.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.