Головна
Україна
Події
11:20, 26 Травня
Информатор UA

Интро

Приватні заклади вищої освіти надаватимуть дітям з тимчасово окупованих територій можливість дистанційно вступити на безкоштовне навчання. Деякі з них також допоможуть студентам отримати безкоштовні місця проживання. Про це повідомила народна депутатка, членкиня Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина, повідомляє Інформатор. Цю ініціативу підтримали сім навчальних закладів: Київська школа економіки, Європейський університет Міжрегіональна Академія управління персоналом, Університет Короля Данила, Академія адвокатури України, Університет економіки та підприємництва, Хмельницький, Хмельницький професійний економіко-технологічний коледж "Список закладів буде поповнюватися – обов'язково інформуватиму про це. Приватна освіта ніколи не стояла осторонь викликів, які виникали в Україні, і завжди брали активну участь у всіх важливих процесах, війна не виняток. Всі приватники, незважаючи на складну ситуацію, однозначно підтримали ініціативу і вже працюють над можливістю долучитися", - заявила Гришина. Нагадаємо, в Україні вступний тест для абітурієнтів пройде у три сесії. Крім того, у додатку «Дія» з'явиться шкільний атестат. Також Інформатор розповідав про вступну кампанію-2022. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел  

Діти з окупованих територій можуть безкоштовно навчатися та отримати місця для проживання

Читать на русском

Список закладів поповнюватиметься

Читать на русском
Діти з окупованих територій можуть безкоштовно навчатися та отримати місця для проживання

Список закладів поповнюватиметься

Приватні заклади вищої освіти надаватимуть дітям з тимчасово окупованих територій можливість дистанційно вступити на безкоштовне навчання. Деякі з них також допоможуть студентам отримати безкоштовні місця проживання.

Про це повідомила народна депутатка, членкиня Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина, повідомляє Інформатор.

Цю ініціативу підтримали сім навчальних закладів:

  • Київська школа економіки,
  • Європейський університет
  • Міжрегіональна Академія управління персоналом,
  • Університет Короля Данила,
  • Академія адвокатури України,
  • Університет економіки та підприємництва, Хмельницький,
  • Хмельницький професійний економіко-технологічний коледж

"Список закладів буде поповнюватися – обов'язково інформуватиму про це. Приватна освіта ніколи не стояла осторонь викликів, які виникали в Україні, і завжди брали активну участь у всіх важливих процесах, війна не виняток. Всі приватники, незважаючи на складну ситуацію, однозначно підтримали ініціативу і вже працюють над можливістю долучитися", - заявила Гришина.

Нагадаємо, в Україні вступний тест для абітурієнтів пройде у три сесії. Крім того, у додатку «Дія» з'явиться шкільний атестат.

Також Інформатор розповідав про вступну кампанію-2022.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.