Через пандемію сотні котиків, які живуть на безлюдному острові у Бразилії, залишилися без нагляду. Їх нікому годувати

Через пандемію COVID-19 котики, які живуть на острові у Бразилії, залишилися самі

Через пандемію сотні котиків, які живуть на безлюдному острові у Бразилії, залишилися без нагляду. Їх нікому годувати

Поблизу південно-східного узбережжя Бразилії є острів, який здається безлюдним, але ні. Там, у густому лісі, живуть сотні кинутих кішок. І більше нікого.

Ніхто не може точно сказати, як вони там з'явилися. Є легенда, що колись на острові оселилася родина, але таке життя їх не влаштувало, через що вони здалися та поїхали, залишивши пару кішок, - повідомляє Інформатор,посилаючись на The WashingtonPost.

Перший час у поселення хвостиків було все необхідне для життя: птахи, на яких потрібно полювати, інша їжа, насіння, комахи і змії. За роки ресурси клаптика землі вичерпалися, а джерело прісної води зникло.

Більш того, за час пандемії кількість кішок на острові значно зросла. Справа як у прибавленні у родинах, так і в тому, що мурчалок відвозять туди господарі, які з різних причин не можуть з ними впоратися, або притулки, в яких просто немає місця для нових жителів. В кінцевому підсумку утворилися дві окремі колонії. Кожен день тварини завдають все більшої шкоди екосистемі острову і що з цим робити - місцева влада поки не знає.

Якийсь час місцевих жителів просили не годувати їх, але люди назвали це варварством. Кажуть, що на острові нічого немає, ніякої їжі і води, кішки кинуті там напризволяще і просто спостерігати за тим, як вони гинуть, ніхто не готовий. Остров'ян підгодовували рибалки, різні організації, пенсіонери, але уся це рівновага наразі зруйнована через пандемію COVID-19. 

«Колонія існує у вигляді котячих халуп. Будинки, залишені добровольцями, розкидані разом з глечиками для збору дощової води і годівницями для котячого корму. Берегова лінія засипана сміттям. Вивезти сюди кішку - жорстоке поводження з тваринами. Але з переповненими притулками і нездатністю до соціалізації багатьох тварин повернути їх на материк буде складно», - розповів один з ветеринарів в порті Мангаратіба.

З його слів, чиновники планували провести облік кішок, після чого стерилізувати їх і дати природі все зробити самій. Волонтери ж зазначають, що ніхто з тварин не прагнув до життя на безлюдному острові. В кінцевому підсумку перед владою постала дилема: годувати їх, що розширить популяцію, або залишити їх, але тоді вони загинуть. Зрозумілим є одне: їм належить виконати велику роботу. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Остров Котов в Бразилии

Из-за пандемии у людей нет возможности за ними приглядывать

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube