Чемпіонат світу з біатлону: Норвегія виграла одиночну змішану естафету, Україна – п’ятнадцята

Норвежцям знову немає рівних

Старт естафети (Фото: IBU/Christian Manzoni)

У Німеччині продовжується чемпіонат світу з біатлону. Після індивідуальних гонок відбулась одиночна змішана естафета. На дистанцію вийшли 27 команд.

У четвер, 16 лютого, на біатлонній трасі у Обергофі пройшла одиночна змішана естафета. Збірну України представляли Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний. Перший і третій етапи проводили жінки, другий і четвертий – чоловіки.

Меркушина першу стрільбу пройшла чисто. На другому вогневому рубежі українка використала два додаткові патрони і передала естафету 11-ю. Підручний відстрілявся з таким же результатом. На екваторі гонки лідерство захопила команда Австрії. Україна йшла на восьмому місці. Меркушина провалила стрільбу, заробивши три штрафні кола. Україна опустилась на сімнадцяту позицію. А тим часом на перше місце вийшла Норвегія. Виграти норвежцям не завадило навіть штрафне коло. Підручний зміг трохи поліпшити результат збірної України, піднявшись на 15-те місце.

Гонку виграв норвезький тандем. Другою з відставанням у 10 секунд фінішувала команда Австрії. Бронзову медаль виборола збірна Італії.

Де дивитись трансляції

Всі гонки чемпіонату світу з біатлону у прямому ефірі транслюватимуться на регіональних каналах «Суспільного». Також трансляції можна побачити на сайті «Суспільне Спорт», каналі «Євроспорт 1» та на офіційному сайті IBU.

Чемпіонат світу з біатлону

Чемпіонат світу з біатлону проводиться щорічно. Збірна України регулярно бере участь у змаганнях. Загалом українські біатлоністи здобули 39 медалей світової першості – 7 золотих, 10 срібних та 22 бронзові.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. Також ми повідомляли про результати контрольних поєдинків українських футбольних клубів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут