Челсі та Ліверпуль зіграли нервову нічию. Мудрик міг принести перемогу своїй команді на останніх секундах

Битва грандів англійського футболу вийшла дуже напруженою та трохи нервовою

Матч Челсі - Ліверпуль 1 тур АПЛ
Тренери обох команд отримали багато інформації для роздумів після цього матчу

В Лондоні, 13 серпня, завершився центральний матч першого туру Англійської Прем'єр-Ліги. Челсі на "Стемфорд Брідж" приймав Ліверпуль. Дуже драматична гра завершилася внічию з рахунком 1:1.

Команди вийшли на поле дуже оновленими у порівнянні з минулим сезоном. У манкуніанців майже повністю оновилася лінія півзахисту, ну а Челсі, в свою чергу, кардинально змінив майже увесь основний склад. Український легіонер "аристократів" Михайло Мудрик гру розпочав на лавці запасних.

Стартові склади

Маурісіо Почеттіно обрав таких гравців основи.

Ось так розпочали гру "аристократи". Фото twitter.com/ChelseaFC

Юрген Клоп також випустив на поле своїх найсильніших гравців.

"Червоні" розпочали гру у такому складі. Фото twitter.com/LFC

Перший тайм: тиск "червоних" і відповідь "синіх"

Відразу після свистка "червоні" захопили ініціативу і оборона "аристократів" працювала на повну потужність. На 12-й хвилині Салах потужно пробив майже з лінії карного майданчику, але влучив у поперечину.

Рахунок було відкрито за 5 хвилин. Ліверпуль за п'ять пасів дійшов до штрафної господарів. Салах з правого флангу вирізав ідеальну передачу на Луіса Діаса, який увірвався до карного майданчику з протилежного флангу і влучно пробив по воротах - голкіпер Санчес не зміг виручити Челсі.

На 32-й хвилині Ліверпуль забив другий гол, але його скасувала cистема VAR, Салах на корпус опинився у офсайді.

Челсі зрівняв рахунок на 37-й хвилині. Після кутового Дісасі відкрився в центрі карного майданчика і зреагував на точну передачу від Чілвела. Цей гол став дебютним для захисника - новачка Челсі. Майже одразу Чілвел забив другий гол, але його теж відмінив VAR.

Перший тайм було завершено з рахунком 1:1. "Аристократи" гідно витримали стартовий тиск гостей і поступово забрали ініціативу до своїх рук, що й дозволило їм зрівняти рахунок.

Другий тайм: шанс Мудрика та демарш Салаха

Челсі впевнено почало другу половину зустрічі та досить вдало контролювало м'яч. Але гострих моментів було все ж більше у Ліверпуля. Спочатку на 49 хвилині Ван Дейк зліва небезпечно закручував м'яча у дальню дев'ятку, але трохи не влучив. А за три хвилини після корнеру "червоних" м'яч потрапив у когось з гравців Челсі и ледь не залетів у ворота Санчеса.

На 71 хвилині Челсі втратило 100-відсотковий момент, щоб вийти вперед. Джексон по лівому флангу увірвався до карного майданчику та вийшов тет-а-тет з голкіпером, але не зміг переграти Алісона.

А коли Клоп вирішив випустити на поле Доака на заміну Мохамеда Салаха, останній виказав своє обурення тим, що не потиснув руку головному тренеру, коли йшов на лаву запасних.

Український легіонер Михайло Мудрик вийшов на поле на 81 хвилині. Він замінив Рахіма Стерлінга та зайняв спочатку позіцію на правому фланзі, але потім перейшов на лівий. Він запам'ятався кількома непоганими комбінаціями та ще тим, як його проривання грубо зупинив Собослаї, що викликало бурхливу реакцію стадіону.

А на 3 доданій хвилині Мудрик мав виводити Челсі уперед. Він вийшов віч-на-віч з Алісоном, обіграв воротаря "червоних", але дуже далеко відпустив м'яч і не зміг пробити по воротах.

Нагадаємо, що раніше Інформатор повідомляв про те, що Челсі можуть позбавити очок в цьому сезоні за фінансові оборудки клубу часів Абрамовича.