Чехія всуху обіграла Росію, Канада перемогла Словаччину

Вперше з 2012 року Росія U-20 і не закинула жодної шайби.

Після перемоги над Словаччиною збірна Канади очолила групу А. У групі В відразу чотири збірні набрали по 3 очки.

Про перебіг подій в матчах чемпіонату U-20 повідомляє Інформатор з посиланням на IIHF .

В Едмонтоні (Канада) триває молодіжний чемпіонат світу з хокею для гравців віком до двадцяти років (МЧМ U-20). Свої матчі провели команди в групах А і В.

У поєдинку групи А зустрілися збірні Словаччини та Канади. Обидві команди мали в своєму активі по одній перемозі, і тріумфатор матчу гарантував собі місце у плей-офф. Канадці відкрили рахунок на 5-й хвилині. Воротар чехів відбивши кидок викотився з воріт, і Спенс, підібравши шайбу, відправив її у порожній кут. Команди ще не раз могли відзначитися, але голи принесла лише кінцівка третього періоду. На 57-й хвилині Томасіна кидком у верхній кут завершив контратаку канадців. За півтори хвилини до кінця основного часу при грі в форматі 6 на 4 з порожніми воротами Хромьяк одну шайбу відіграв. Словаччина кинула всі сили, щоб зрівняти рахунок, але отримала шайбу в порожні ворота.

У матчі групи В молодіжна збірна Чехії грала з однолітками з Росії. після поразки від шведів 1: 7 збірна Чехії приділила велику увагу надійній грі в обороні, і це принесло результат. Причому не забували чехи і про атаку, і завдали по воротах збірної Росії всього на один кидок менше, ніж суперники. Першу шайбу хокеїсти збірної Чехії провели на 37-й хвилині. Рихловськи відтягнув на себе двох захисників і віддав пас на вільного Коффера, який і розстріляв Аскарова. А на 46-й хвилині Ланг результативно завершив контратаку збірної Чехії.

• Словаччина U-20 - Канада U-20 1: 3 (0: 1, 0: 0, 1: 2);
  • Чехія U-20 - Росія U-20 2: 0 (0: 0, 1: 0, 1: 0).

Чемпіонат світу в Канаді триватиме до 6 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про матчі молодіжного чемпіонату світу з хокею,про перемогу українського тенісиста на турнірі в Антальї, а також про поєдинки Української хокейної ліги .