“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Їм загрожує до 20 років ув'язнення
Чехія екстрадувала до США двох українців, яких підозрюють у кіберзлочинності та відмиванні грошей. Слідчі також перевіряють їх можливий зв'язок з Росією.
Про це повідомляє радіо iRozhlas,передає Інформатор .
Федеральне бюро розслідувань США спільно з Чеським національним центром з боротьби з організованою злочинністю розкрили міжнародну мережу хакерів. Детективи звинувачують їх крадіжці грошей з рахунків людей, а також спробі витягти з американських банків та державних установ конфіденційні дані громадян. Слідчі також перевіряють їх можливий зв'язок з Росією.
За підрахунками поліції, завдані збитки оцінюються у 500 тисяч доларів.
В рамках операції в лютому минулого року в Чехії затримали двох з хакерів, які є громадянами України. Їх роль в групі полягала головним чином у тому, що вони, як вважається, відмивали брудні гроші, отримані ними за допомогою кіберзлочинності. Чоловіків на початку березня екстрадували до США, де їм загрожує до 20 років ув'язнення.
"Згідно з висновками розслідування, підозрювані використовували новітні інструменти кіберзлочинності, такі як зашифрований трафік, платежі за криптовалюту, відкриття банківських рахунків в чеських банках на ім'я вигаданих осіб, шифрувальні пристрої, віртуальні приватні мережі, Darknet і інші методи анонімізації", - пояснив в програмі Radiožurnál представник Центру Ярослав Ібегей.
Нагадаємо, кіберполіцейські в Кіровоградській області викрили 23-річну дівчину, яка обікрала людей на 400 тисяч гривень в інтернеті.На сторінці в соцмережі вона продавала неіснуючі товари за умови повної або часткової передоплати.
Також Інформатор писав, що в кіберполіції радять бути обережними під час онлайн-покупок в інтернеті. У відомстві дали кілька порад, які повинні допомогти не залишитися без грошей .