Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Після атак морськими дронами та ракетами на російські кораблі, росія вимушена була перейти до оборони у Чорному морі
Україна за останні тижні кардинально змінила баланс сил у Чорному морі. Тепер ініціатива у нашої держави, а РФ довелось перейти до оборони. Це було досягнуто шляхом атак водних безпілотників та ракет власного виробництва по кораблях РФ.
Як повідомляє видання The Wall Street Journal, ці кроки дозволили Україні відновити роботу одеських портів. Туди вже почали заходити комерційні судна. Також Україна продовжує торгівлю через морські порти в Ізмаїлі, Рені та Кілії.
"Щоб забезпечити нашу безпеку зараз і в майбутньому, ми повинні починати оборону нашого берега на березі противника. Це підхід, який ми поступово намагаємось впроваджувати", – заявив командувач ВМС України віцеадмірал Олексій Неїжпапа у коментарі WSJ.
Він додав, що водні безпілотники примушують загарбників знаходитись весь час у напрузі. Навіть у своїх портах військові РФ не почуваються у безпеці, що вже казати про відкрите море. І це за умови того, що в України немає можливості вивести в акваторію великі військові кораблі.
"Відбулася справді важлива зміна. Українці поступово перехопили ініціативу, і ця серія невеликих тактичних перемог почала складатися в оперативний та навіть стратегічний успіх", – сказав директор Інституту морських досліджень росії при Військово-морському коледжі США Майкл Петерсен.
На початку повномасштабного вторгнення російській військовий флот мав переваги. Але з часом чисельна перевага Чорноморського флоту РФ по відношенню до ВМС України почала втрачатись. Спочатку йшлось про цифри 12 до 1, а наразі вони у два рази менші.
Саме тому окупанти почали відводити кораблі зі стоянок в Севастопольській бухті. Йдеться про стоянки між бухтами "Докова" і "Голландія". По даним від розвідки, скоро всі кораблі змінять місце дислокації. Звичайно такий стан справ з флотом позначиться на операціях МВС РФ й армії росії в цілому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.