"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Парламентар зазначив, що ті, хто мали можливість ухилитися від мобілізації, вже це зробили
На думку нардепа Сергія Нагорняка, в новому законопроєкті про мобілізацію, який затвердив Кабінет міністрів, не буде норми про можливість офіційного "відкупу" військовозобовʼязаних від мобілізації. За його словами, ані уряд, ані президент Володимир Зеленський не готові піти на такий крок. Причина в тому, що цей механізм може "обурити більшу частину суспільства".
Парламентар вважає, що можливість законно "відкупитися" від призову посіє несправедливість. Водночас є розуміння, що ті, хто мав можливість незаконно уникнути служби в армії, вже отримали відповідні документи. Про це Нагорняк розповів у інтервʼю виданню Telegraf.
"Я думаю, що в основі законопроєкту цього рішення (про офіційний "відкуп" від служби) не буде. Ні уряд, ні президент на такий крок не підуть, тому що це додатково обурить більшу частину суспільства, яка буде мобілізована та буде змушена йти на фронт. Такий крок буде говорити якраз про несправедливість, про те, що багаті можуть офіційно відкупитися", - зазначив нардеп.
За словами Нагорняка, фактично ті, хто "мав ресурс і небажання воювати", вже сьогодні мають відповідні документи. На тлі цього парламентар закликав перевірити всі рішення про звільнення від обовʼязку служити.
Раніше інформацію про те, що у Верховній Раді пропонують ввести щомісячний платіж, повідомила низка ЗМІ. Ціна питання, за інформацією джерел, нібито має скласти 20 тисяч гривень на місяць. Згодом зʼявились дані, що розглядається платіж від 6 до 40 тисяч гривень за працівника. Перед цим нардепи розглядали варіант бронювання співробітників із високими зарплатами, і, відповідно - податками.
Тим часом, за даними нардепа Олексія Гончаренка, Кабінет міністрів затвердив новий законопроєкт про посилення мобілізації в Україні. Уряд вже направив його до Верховної Ради. Очікується, що документ містить напрацювання, які утворились після відкликання урядом з парламенту першої редакції ініціативи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.