Це не тотальна війна! Олег Скрипка вимагає відкрити кордони для втечі чоловіків

Читать на русском

Останнім часом співак зробив кілька дивних заяв

Читать на русском
Олег скрипка, війна в Україні
Скрипка припускає, що ті, хто не бажають захищати Батьківщину, знайдуть способ втекти від мобілізації

Останнім часом співак зробив кілька дивних заяв

Український музикант і фронтмен гурту "Vоплі Vідоплясова" Олег Скрипка, схоже, живе в паралельній реальності. Він не вперше втрапив у скандал, цього разу висловившись щодо війни в Україні та мобілізації її захисників. У власному коментарі Скрипка зазначив, що, на його думку, "війна тяжка, але не така тотальна". Він також порівняв заборону на виїзд із забороною на алкоголь.

"В нас війна тяжка, але не така тотальна, що нам сто відсотків всіх чоловіків треба", - сказав він. 

Виходячи з цього, на думку музиканта, не слід обмежувати виїзд українським чоловікам за кордон. Мовляв, хто намагається уникнути мобілізації - не має необхідної мотивації воювати і всеодно знайде спосіб втекти.

"Якщо чувак хоче здриснутись і він не мотивований, який з нього вояка буде. Зробити систему, нехай людина не комбригу або кому там платить у військкомат (хабар для виїзду за кордон - ред.), а донат зробить і може виїхати. Політика заборони ніколи не працювала, це можна з алкоголем порівняти", - запропонував Скрипка можливість відкупу від обов'язків захисника. 

За такою логікою виходить, що захищати українців та всю країну мусять виключно вмотивовані чоловіки - одні за всіх. Той факт, що люди отримують поранення, гинуть й тотально втомлюються, Скрипці вочевидь - не очевидний. Музикант дав зрозуміти, що не розуміє простих речей - військові потребують ротацій. Останні натомість неодноразово говорили про те, що через війну зрештою доведеться пройти чи не всім українським чоловікам. 

Крім того, існує етичне питання вибору - чи захищати власних матерів, жінок та дітей, чи покладатися в цьому питанні на інших - більш вмотивованих, за словами Олега Скрипки, чоловіків. Цікаво було б дізнатись його думку, чи сам він має таку мотивацію, чи волів би виїхати за кордон разом із сім'єю, де проводить багато часу.

Додамо, Олег Скрипка п'ять років жив і працював у Франції, до того, як його кар'єра в Україні пішла в гору. Минулого літа музикант розповідав в сюжеті українського телеканалу, що його діти в'яжуть сітки для ЗСУ.

"Як війна почалася, всі діти мої були включені в цей процес, у волонтерство: в'яжуть сітки для військових, мій молодший син написав альбом військових пісень. Єдине, що ми можемо робити - це допомагати одне одному, допомагати країні, допомагати ЗСУ", - сказав він.

Сам музикант при цьому організував фестиваль, гроші від якого обіцяв направити на потреби Збройних сил України. Щоправда, в Німеччині. А рок-медитації, які Скрипка проводив після фесту, проходили для обмеженого кола осіб. 

Крім того, цього літа стався ще один скандал, адже музикант виступив на фестивалі, на якому збирали гроші для російської сторони. Після цього Скрипка блокував українських журналістів. 

Перед тим Олег Скрипка ненароком образив жінок, назвавши українок - генетичними донорами для європейців. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.