Головна
Життя
21:41, 23 Червня
Информатор UA

Интро

Андрій Тележний до початку повномасштабного вторгнення працював викладачем на медичному факультеті Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна та в одній із лікарень міста. Тепер чоловік на передовій, несе службу у добровольчому підрозділі №1 . До війни вчив студентів хірургії, а тепер надає медичну допомогу бойовим побратимам та цивільним. Каже, що спочатку попіклувався про родину, вивіз дружину та двох дітей із обстрілюваного ракетами Харкова, а потім повернувся і пішов на фронт. Війна для мене, як і усіх була шоком. Мало хто міг повірити у таке. Я цивільний лікар, з бойовими діями ніколи не стикався, хіба що на тренуваннях підрозділу з прикордонниками та поліцейськими. Проте зараз вважаю своїм обовязком принести користь рідному місту та країні. Разом зі мною на передовій теж звичайні хлопці. У житті вони були кухарі, проектувальники, будівельники, працівники IT-сфери. Звісно, у підрозділі є чимало професійних військових. Проте сьогодні ми тут всі за покликом серця. Ми стоїмо на позиціях заради майбутнього своїх родин та всієї держави,- розповідає лікар. Підрозділ №1 боронить наші рубежі на Харківщині з перших днів війни. Хлопці виконують поставлені перед ними завдання. Часто надають допомогу цивільному населенню, евакуюють у більш безпечні місця. Професійні навички Андрію вже довелося використовувати на практиці. Головне, говорить лікар, що є все необхідне для надання медичної допомоги і те, що всі бійці розуміють чому вони знаходяться на передовій і готові стояти до кінця задля найскорішої перемоги України. Євгенія Кутнова

Був цивільним, а став військовим медиком. Історія харківського викладача, який тепер воює на передових рубежах

Читать на русском
Був цивільним, а став військовим медиком. Історія харківського викладача, який тепер воює на передових рубежах

З такими людьми ми приречені на перемогу!

Андрій Тележний до початку повномасштабного вторгнення працював викладачем на медичному факультеті Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна та в одній із лікарень міста. Тепер чоловік на передовій, несе службу у добровольчому підрозділі №1 «Хартія». До війни вчив студентів хірургії, а тепер надає медичну допомогу бойовим побратимам та цивільним. Каже, що спочатку попіклувався про родину, вивіз дружину та двох дітей із обстрілюваного ракетами Харкова, а потім повернувся і пішов на фронт.

«Війна для мене, як і усіх була шоком. Мало хто міг повірити у таке. Я цивільний лікар, з бойовими діями ніколи не стикався, хіба що на тренуваннях підрозділу з прикордонниками та поліцейськими. Проте зараз вважаю своїм обов’язком принести користь рідному місту та країні. Разом зі мною на передовій теж звичайні хлопці.

У житті вони були кухарі, проектувальники, будівельники, працівники IT-сфери. Звісно, у підрозділі є чимало професійних військових. Проте сьогодні ми тут всі за покликом серця. Ми стоїмо на позиціях заради майбутнього своїх родин та всієї держави»,- розповідає лікар.

Підрозділ №1 «Хартія» боронить наші рубежі на Харківщині з перших днів війни. Хлопці виконують поставлені перед ними завдання. Часто надають допомогу цивільному населенню, евакуюють у більш безпечні місця. Професійні навички Андрію вже довелося використовувати на практиці. Головне, говорить лікар, що є все необхідне для надання медичної допомоги і те, що всі бійці розуміють чому вони знаходяться на передовій і готові стояти до кінця задля найскорішої перемоги України.


Євгенія Кутнова

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.