RU
Головна
Життя
Будівництво
19:11, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

Кошторисна вартість проєкту будівництва Подільського мосту в Києві виросла майже вдвічі. Цифра зросла з 11,2 мільярда гривень до 19,9 мільярда. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу КМДА. Загальна кошторисна вартість зросла на 77% в порівнянні з розпорядженням п'ятирічної давності. У новий проєкт додалися: лівобережні естакади, у тому числі естакади з'їзду на вулицю Оноре де Бальзака; арочний міст через озеро Радунка; споруди для 700-метрової ділянки метрополітену, який буде проходити під Подільським мостом. Станом на липень 2020 року генпідрядник освоїв на будівництві 9,809 млрд гривень. Генпідрядником будівництва Подільського мостового переходу є компанія "Еко-Буд-Трейд". Нагадаємо, у квітні 2017 року комунальне підприємство "Дирекція з будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва" і "Еко-Буд-Трейд" уклали договір про виконання робіт із будівництва Подільського мосту. У липні 2020 року комунальники й генпідрядник підписали акт про виконання робіт. Протягом квітня і травня будівельники мали фарбувати частину залізобетонних прогонових плит автопроїзду від опори до опори довжиною 33 метри. Згідно з висновком експерта за результатами проведення судової будівельно-технічної експертизи, роботи не виконувалися. Київській територіальній громаді завдали шкоди в розмірі 4,5 млн гривень. Раніше Інформатор повідомляв, що прокуратура повідомила про підозру керівництву КП, генпідряднику й підрядникам на будівництві Подільського мосту. Також ми писали, що в справі Подольського мосту в Києві знову проходять обшуки. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Будівництво Подільського мосту в Києві подорожчало вдвічі - до 20 млрд гривень

Читать на русском
Будівництво Подільського мосту в Києві подорожчало вдвічі - до 20 млрд гривень

На будівництві Подільського мосту вже встигли викрасти 4,5 млн гривень

Кошторисна вартість проєкту будівництва Подільського мосту в Києві виросла майже вдвічі. Цифра зросла з 11,2 мільярда гривень до 19,9 мільярда.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу КМДА.

Загальна кошторисна вартість зросла на 77% в порівнянні з розпорядженням п'ятирічної давності.

У новий проєкт додалися:

  • лівобережні естакади, у тому числі естакади з'їзду на вулицю Оноре де Бальзака;
  • арочний міст через озеро Радунка;
  •  споруди для 700-метрової ділянки метрополітену, який буде проходити під Подільським мостом.

Станом на липень 2020 року генпідрядник освоїв на будівництві 9,809 млрд гривень. Генпідрядником будівництва Подільського мостового переходу є компанія "Еко-Буд-Трейд".

 

Нагадаємо, у квітні 2017 року комунальне підприємство "Дирекція з будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва" і "Еко-Буд-Трейд" уклали договір про виконання робіт із будівництва Подільського мосту. У липні 2020 року комунальники й генпідрядник підписали акт про виконання робіт.

Протягом квітня і травня будівельники мали фарбувати частину залізобетонних прогонових плит автопроїзду від опори до опори довжиною 33 метри. Згідно з висновком експерта за результатами проведення судової будівельно-технічної експертизи, роботи не виконувалися.

Київській територіальній громаді завдали шкоди в розмірі 4,5 млн гривень.

Раніше Інформатор повідомляв, що прокуратура повідомила про підозру керівництву КП, генпідряднику й підрядникам на будівництві Подільського мосту.

Також ми писали, що в справі Подольського мосту в Києві знову проходять обшуки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.