Будівлю МВС Чехії прикрасили мертвим путіним

Читать на русском

Таким оригінальним способом Чехія підтримала Україну

Читать на русском
Будівлю МВС Чехії прикрасили мертвим путіним

Таким оригінальним способом Чехія підтримала Україну

У п'ятницю, 28 жовтня, на будівлі МВС Чехії у Празі з’явився банер із зображенням російського диктатора володимира путіна у мішку для трупів. З двох сторін від нього - прапори Чехії та України. Інсталяція повисить щонайменше тиждень, перш ніж її приберуть.

Про це повідомляє чеське видання Echo24.cz. Виготовлення банера обійшлося в 50 000 крон.

"Ми знаємо, хто наш друг, який проливає кров за нашу свободу. І ми також знаємо, хто наш ворог, і ми не дозволимо йому вкрасти уявлення про патріотизм та наш прапор", - заявив глава МВС Чехії Віт Ракушан.

Підтримка Чехії

Від початку російського вторгнення Чехія була серед найбільших союзників України. Експорт військового обладнання з Чехії в Україну цього року сягнув на 47 мільярдів крон, а держава наразі надала Україні допомогу на 4,2 мільярда крон.

Також з 24 лютого чеська держава видала понад 450 тисяч тимчасових віз українцям, які надають доступ їм до державного медичного страхування, освіти або ринку праці. Міністерство фінансів два тижні тому заявило, що станом на кінець вересня держава витратила на біженців з України 13,9 мільярда крон.

Нагадаємо, у Чехії засудили двох блогерів за заклики нападати на українців.  Також суд у Чехії зняв частину звинувачень із росіянина Франчетті – учасника окупації Криму.

Крім того, в Німеччині спалили притулок для біженців з України. Також Інформатор писав, що у Франції управитель з криками "Віва путін" вигнав українок із ресторану.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.