«Будівельник» зіграв з «Миколаївом», «Дніпро» приймав «Одесу»: результати матчів баскетбольної Суперліги

Ігровий тиждень Суперліги продовжився трьома поєдинками.

«Дніпро» та «Будівельник» продовжили свої переможні серії. Ще в одному матчі дня «Кривбас» обіграв «Черкаських Мавп».

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор.

У четвер, 17 лютого, відбулися три поєдинки розіграшу баскетбольної Суперліги. У першому матчі ігрового дня "Кривбас" зустрівся з "Черкаськими Мавпами". Господарі не одразу включилися у гру та на третій хвилині зустрічі поступалися 2:8. «Кривбас» зробив ривок 9:0 і повів у рахунку. Ну а завершилася перша чверть унічию 15:15. У другій десятихвилинці «Кривбас» став поступово йти у відрив. До перерви різниця у рахунку становила одинадцять очок на користь криворізького клубу. За третю чверть перевага в рахунку зросла до п'ятнадцяти балів. «Черкаські Мавпи» намагалися зачепитися за суперника та відіграли п'ять очок. Проте розвинути успіх гостям не вдалося. Своїми діями «Кривбас» позбавив суперника шансів урятувати матч і здобув впевнену перемогу.

Київський «Будівельник» вирушив у гості до «Миколаєва». Господарі, влаштувавши стартовий штурм, повели 8:0. «Будівельник» прокинувся, наздогнав суперника, першу чверть завершив внічию, а на початку другого відірвався на 8 очок. «Миколаїв» відігрався, але все ж таки програв першу половину матчу 32:37. Після перерви гості продовжували контролювати ситуацію на майданчику. За підсумками третьої чверті гості вели + 12. У четвертій чверті «Миколаїв» додав, відіграв 6 очок, а за 17 секунд до фінальної сирени поступався лише три бали. Але потім Гудвін забив два штрафні та закріпив переможний результат.

«Дніпро», який набрав непоганий хід, приймав «Одесу. «Дніпро» одразу взявся до справи. На 5-й хвилині господарі вели +10, а першу чверть виграли з рахунком 25:14. На досягнутому «Дніпрі» не зупинився. На перерву перевага господарів зросла до двадцяти одного бала. Потім «Одеса» активізувалася та відіграла 10 очок. «Дніпро» вчасно схаменувся, не дозволивши «Одесі» підібратися надто близько. А за 5 хвилин до кінця основного часу матчу "Дніпро" знову збільшив відрив до 21 очка, закривши питання про переможця.

• "Кривбас" - "Черкаські Мавпи" 80:63 (15:15, 23:12, 21:17, 21:19);
  • "Миколаїв" - "Будівельник" 70:75 (15:15, 17:22, 14:21, 24:17).
  • "Дніпро" - "Одеса" 83:59 (25:14, 22:12, 16:24, 20:9).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 18 та 26 лютого. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про ході матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, а також про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги.