Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Французькі прикордонники знайшли в авто пари 2 гранатомети М141, 14 гільз і залишки розірваного броніка
В одному з морських портів Франції стався інцидент за участю громадян Великої Британії. Подружня пара намагалась провезти через кордон озброєння, яке було отримане ними в Україні.
Як повідомляє британське видання Evening Standard, прикордонники знайшли у кузові пікапа подружжя 2 американських гранатомети М141, загорнутих у целофан, 14 гільз та залишки розірваного бронежилета. За їх словами, ця зброя списана і вони її отримали під час гуманітарної місії в Україні.
"Прикордонники запитали, чи є у них що задекларувати, поки стояли в черзі на пором. Відповідь молодої пари була простою "так" – вони хотіли заявити про дві ракетні установки та іншу військову техніку, яку їм передали в Україні під час гуманітарної місії", – йдеться у повідомленні.
Проте співробітники порту оголосили про евакуацію людей та знищення знайденої зброї. Що стосується британців, то їх заарештували, навіть попри спроби довести свою невинність.
Затримання відбулось 7 травня. Весь цей час пара знаходилась під арештом. Проте суд, який відбувся на цьому тижні, змінив покарання і призначив подружжю штраф за порушення законодавства Франції.
"Я не колекціонер. Це були подарунки, які ми отримали під час роботи в Україні. Це символи перемоги українців", – сказав один із підсудних.
Чоловік додав, що перш ніж повертатись до Британії вони зв'язались з владою та запитали, чи можна провозити такі речі. Тільки після отримання ствердної відповіді, вони взяли обладнання з собою. На жаль, вони не уточнили інформацію у Франції, за що серйозно поплатились.
Раніше Інформатор писав, що в Україні у червні запрацював Єдиний реєстр зброї. Він автоматизує облік, а також покращує процедуру отримання дозволів на володіння нею. Також повідомляли, що не дивлячись на російське вторгнення, ЄС не фіксує в Україні масштабного незаконного обігу зброї.
За словами голови МВС Ігор Клименко, легалізація зброї в Україні можлива в разі проведення навчань з безпечного поводження. Проте, сама зброя має зберігатися в окремих місцях.
Подписывайтесь на нашTelegram-канал, чтобы не пропустить важные новости. За новостями в режиме онлайн прямо в мессенджере следите на нашем Telegram-канале Информатор Live. Подписаться на канал в Viber можно здесь.