Головна
Бізнес
Економіка
20:58, 3 Серпня
Информатор UA

Интро

Велика Британія виділить Україні черговий пакет фінансової допомоги на 3 мільярда фунтів. Більшість цієї суми піде на військову підтримку. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Sky News. За даними видання, британський міністр фінансів Надім Захаві підтримав рішення про виділення для України передекспортного фінансування через державне агентство UK Export Finance (UKEF). З цих грошей 2,3 млрд фунтів планують відправити на оборонні потреби. Решту 700 млн фунтів віддадуть компаніям, які заявлять про бажання допомогти Україні у післявоєнній відбудові. Зокрема, компанії BAE Systems і Babcock International вже готові підписати індивідуальні контракти про співпрацю. За словами Захаві, необхідно підтримувати Україну всіма методами та засобами, оскільки це є свідченням того, що Британія вірить в її майбутнє як держави. Нагадаємо, раніше міністр фінансів України Сергій Марченко розповів про головну проблему з витратами допомоги Заходу. За його словами, ці гроші не можна витрачати на фінансування армії. ТакожШмигаль заявив, що Україна може розраховувати ще на 20 млрд доларів допомоги з боку міжнародних партнерів до кінця року. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Британія виділить Україні додатково 3 млрд фунтів

Читать на русском
Британія виділить Україні додатково 3 млрд фунтів

Більшість коштів планують відправити на оборонні потреби

Велика Британія виділить Україні черговий пакет фінансової допомоги на 3 мільярда фунтів. Більшість цієї суми піде на військову підтримку.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Sky News.

За даними видання, британський міністр фінансів Надім Захаві підтримав рішення про виділення для України передекспортного фінансування через державне агентство UK Export Finance (UKEF).

З цих грошей 2,3 млрд фунтів планують відправити на оборонні потреби. Решту 700 млн фунтів віддадуть компаніям, які заявлять про бажання допомогти Україні у післявоєнній відбудові.

Зокрема, компанії BAE Systems і Babcock International вже готові підписати індивідуальні контракти про співпрацю.

За словами Захаві, необхідно підтримувати Україну всіма методами та засобами, оскільки це є свідченням того, що Британія вірить в її майбутнє як держави.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів України Сергій Марченко розповів про головну проблему з витратами допомоги Заходу. За його словами, ці гроші не можна витрачати на фінансування армії. 

Також Шмигаль заявив, що Україна може розраховувати ще на 20 млрд доларів допомоги з боку міжнародних партнерів до кінця року

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.