Бразильську зірку закидали попкорном після невдалого матчу

Від вболівальників дісталось Неймару

Неймар
Неймар грав не гірше за інших, але отримав на горіхи Фото: Gettyimages.com

У Південній Америці продовжуються відбіркові матчі ЧС-2026. Збірна Бразилії після двох перемог на старті втратила очки у матчі з Венесуелою. Вболівальників такий результат не влаштував.

Бразилія приймала Венесуелу на своєму полі. На 50-й хвилині Габріел вивів господарів вперед. Результативну передачу партнеру віддав Неймар. Втім втримати перемогу збірній Бразилії не вдалось. На 85-й хвилині Бельо зрівняв рахунок.

Бразильських вболівальників розлютила втрата перемоги. Більше за інших дісталось Неймару. Коли футболіст прямував у роздягальню, йому в голову прилетів стаканчик з попкорном.

Неймар щось емоційно вигукнув в адресу трибун. Щоб не загострювати ситуацію, партнери та тренерський персонал забрали футболіста з поля.

• Бразилія – Венесуела 1:1;
    Голи: Габріел, 50 – Бельо, 85.

Бразилія відпустила Аргентину на два очки і йде на другому місці. Від Південної Америки прямі путівки на ЧС-2026 отримають шість збірних. Ще одна команда зіграє в плей-оф.

Блохін і біляші

Вболівальники зі стажем пам’ятають схожий епізод в українському футболі. Десять років тому в тренера київського Динамо Олега Блохіна після нічиєї 2:2 з Ворсклою з трибун полетіли три біляші.